Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

@D.Gray-Man 223
Eksik sayfa falan mı var acaba? Niyeyse oldukça kısa geldi bölüm... :S
Allen muhabbeti ne zaman sona bağlanacak acaba? :( 4 ayda bir çıkıyor zaten olayları unutuyoruz. Bir de hikayenin böyle yavaş akması hiç olmuyor. Millenium Earl'de kafayı sıyırdı garibim. Mana değilim diye diye sayıklıyor.
4 ay sonra da Nea'nın başka bir Noah'a karşı neler yapabileceğini göreceğiz sanırım. Tabi bu hızla devam ederse bir sonraki bölüme de sarkabilir olaylar. :(

@Magi 313
İkili arasında geçen boy muhabbetini özlemişim... :D
Hakuyryuu, vücuduna emmi oğlu Kouen tarafında nakledilen kol ve bacakları sayesinde Gyouken'in çocuğu olma görevini bırakmış. İyi yapmış güzel yapmış.
Bölümde pek konuşulacak bir şey yoktu. Ekibin tekrar bir araya gelişini gördük. Bir daha ki bölümde de aralarında yaşanacak muhabbeti okuruz.
Arba'yı da unutmamak lazım tabi. :D Şimdi ben nasıl yenildim diye düşün dur, seni lanet cadı!

Teşekkürler

Edit: İlk defa pdf formatında manga indirdim ve bir daha indireceğimi sanmıyorum. :mad:
Ben indirdiğim her mangayı pdf'e çevirip okurum. O şekil okumak daha kolay geliyor:D Resimler küçük ve zor iş. Beğenmediysen birçok pdf'ten resme çeviri programı var internette. Kolayca ve iyi çeviren küçük programlar. Olmadı çeviren sitelerde var. O şekilde yaparsın. Kusura bakma:good:

Ben indirdiğim her mangayı pdf'e çevirip okurum. O şekil okumak daha kolay geliyor:D Resimler küçük ve zor iş. Beğenmediysen birçok pdf'ten resme çeviri programı var internette. Kolayca ve iyi çeviren küçük programlar. Olmadı çeviren sitelerde var. O şekilde yaparsın. Kusura bakma:good:
Estağfurullah, ortada bir kusur yok sadece alışık değilmişim pfd olarak manga okumaya, onu öğrenmiş oldum. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık