Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Bu Veritas'ı okuyacağım ama çok pis yerde yarım kaldı geyikleri var. Bilemedim. Bilgisayarımda manga var şu an 10 cilt kadar ama okumadım sırf o yüzden. Bıraktılar mı yoksa belirsiz ara mı verdiler?

Bu Veritas'ı okuyacağım ama çok pis yerde yarım kaldı geyikleri var. Bilemedim. Bilgisayarımda manga var şu an 10 cilt kadar ama okumadım sırf o yüzden. Bıraktılar mı yoksa belirsiz ara mı verdiler?
Bıraktı diyelim. 6 sene oldu biteli. Devam etse güzel olurdu elbette. Yarım kalmışlık hissi epey fazla.

Bıraktı diyelim. 6 sene oldu biteli. Devam etse güzel olurdu elbette. Yarım kalmışlık hissi epey fazla.
Bıraktıysa bitti kabul edip okuyayım okuduğum zaman. Bir son gibi bir yarım kalış değil herhalde, tak diye bıraktıysa. Durum buysa daha sonra okurum. Sağ ol.

Magi

Bu serinin sonunu böyle hayal etmiyordum ya. Adamlar resmen tüccar oldu :D Ben ordular kapışacak etrafı kan götürecek diye bekliyordum. Bu Hakuryuu ve Morgiana'ya ne oldu acaba. Fena gıcığım Hakuya. Ama çok eminim hatalarından ders almış temiz kalple çıkaracaklar bizimkinin karşısına sonra bu da onu affedecek. :/ Shounen mantığına lanet olsun. Gidip kafasını kesse nolurdu sanki. :mincika:Bari Morgiana'yı kaptırmamış olsun ya. Harbi üzülürüm o kızı Hakuya yaparlarsa. Resmen 3 yılı beraber geçirtti onlara mangaka. Umarım yapmaz öyle saçma bir şeyi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık