Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Çıkar bugün. Shigurui var birde okumadıysan. Başka da yok samuraylı bildiğim. Ha Shing Angyo Onshi serisini de okuyabilirsin bizden. Samuray olmasa da daha güzeldir.
Onu da okudum :D Shigurui okuduğum ilk samuray mangasıydı. İsimlerini hatırlayamadım ama baş karakterlerin yaptığı kılıç dövüşünü ağzım açık okudum. En güzel, en beğendiğim kılıç dövüşü şimdiye kadarki

Nanatsu no Taizai
Dreyfus ve Hennrikson nasıl ölmemiş olabilir ki? Bir de Dreyfus hainmiş. Çok saçma geldi bana açıkçası.

Oha oha oha bölümleri nasıl hızlı okudum hemen ben bile anlamadım. Ne olaylar olmuş. Hemen hızlıca bir özet geçeyim. Kuga yı genel olarak geçmese de ona tattırdığı o 1 günlük yenilgi yeter de artar bile onu geçiyorum. Oha Erina nın babasıymış ya o inanamıyorum. Akraba bekliyordum da babası beklemiyordum. Yani adam geldi okul şaşırdı resmen o kadar heyecanla okudum ki.... Adam resmen yürüyen tehlike Erina konusunda Soma ne yapacak bakalım. Şu yemek yarışı çok iyiydi ya ayrıca tam sonuç ne bilmiyorum. Tam yerin de çeviri bitmiş. Yurdu kapatması ve Soma yı onunla tehtit etmesi ayrı olay bizim Soma bunları takar mı tam aksine Eizani sinir etti. Ama ne olacak sonuç. Jurileri satın almış adam resmen. Nasıl kazanacak belki de yemeğini tadacak sen kazandın deyip çekip gidecek bilemiyorum. Onun harici Rindou döktürdü. Baya da komikmiş ha karakter olarak ama Azami nin gelmesi için imza toplamak ne demek kınıyorum seni Rindou. .. :D

Oha oha oha bölümleri nasıl hızlı okudum hemen ben bile anlamadım. Ne olaylar olmuş. Hemen hızlıca bir özet geçeyim. Kuga yı genel olarak geçmese de ona tattırdığı o 1 günlük yenilgi yeter de artar bile onu geçiyorum. Oha Erina nın babasıymış ya o inanamıyorum. Akraba bekliyordum da babası beklemiyordum. Yani adam geldi okul şaşırdı resmen o kadar heyecanla okudum ki.... Adam resmen yürüyen tehlike Erina konusunda Soma ne yapacak bakalım. Şu yemek yarışı çok iyiydi ya ayrıca tam sonuç ne bilmiyorum. Tam yerin de çeviri bitmiş. Yurdu kapatması ve Soma yı onunla tehtit etmesi ayrı olay bizim Soma bunları takar mı tam aksine Eizani sinir etti. Ama ne olacak sonuç. Jurileri satın almış adam resmen. Nasıl kazanacak belki de yemeğini tadacak sen kazandın deyip çekip gidecek bilemiyorum. Onun harici Rindou döktürdü. Baya da komikmiş ha karakter olarak ama Azami nin gelmesi için imza toplamak ne demek kınıyorum seni Rindou. .. :D
Ben Rindou'ya bayıldım ya ama her karede ağzı açık vampir gibi dişini göstermesi yok mu, resmen favorim oldu. Birde 1. koltuk ezik karamsar bir tip çıktı ya, çok iyi olmuş. Rindou onu parmağında oynatıyor.:D

Alice ise küçüklükten beri nefesini tutuyormuş, gayet hoş bir ayrıntı.

Rindou istese bir olurmuş izlemini verdi bana.

Ben Rindou'ya bayıldım ya ama her karede ağzı açık vampir gibi dişini göstermesi yok mu, resmen favorim oldu. Birde 1. koltuk ezik karamsar bir tip çıktı ya, çok iyi olmuş. Rindou onu parmağında oynatıyor.:D

Alice ise küçüklükten beri nefesini tutuyormuş, gayet hoş bir ayrıntı.

Rindou istese bir olurmuş izlemini verdi bana.
Alice dedin de aklıma geldi bu Erinanın cama tırmanırken Ryoko ile tipleri çok iyiydi ya :D Rindou yu bende sevdim yazın gelecek olan anime de gösterirler mi ki acaba? Hareketli ve komik bir karakter gibi bir de tam yerin de bitti. Soma kazanacak ama nasıl onu anlamadım. Jurileri satın almış sonuçta .. Ayrıca 1. koltuk evet ezik gibi ama yemekleri on numaraymış. Rindou nun nasıl acaba ustalık alanı ne acaba?

Nanatsu No Taizai 1-170
Ban için başladığım bir seriydi daha en başından. Son zamanlarda olaylar fazlasıyla pollyanaya bağladı, kimse ölmüyor ya da ani power uplar geliyor falan. Gowther'in olayını hâlen pek anlamış değilim hangi tarafta olduğu muamma. Genel olarak beğenmeme rağmen fazla abartı olduğunu düşünüyorum bir şeylerin. Arc sonunda toparlar umarım. Heyecanı güzel gidiyor şimdilik. Bir önceki dövüşler da çok hoştu. Eleine geri gelince gerçekten şaşırdım. Ama o işin altında bir şey var, kesin bir şey bence. Ama ilk geldiği zaman yandere gibi Ban'ı sahiplenmesi iyiydi. :D
İyiydi ya. Toparlar diye tahmin ediyorum.

@playhunter_43

Alice dedin de aklıma geldi bu Erinanın cama tırmanırken Ryoko ile tipleri çok iyiydi ya :D Rindou yu bende sevdim yazın gelecek olan anime de gösterirler mi ki acaba? Hareketli ve komik bir karakter gibi bir de tam yerin de bitti. Soma kazanacak ama nasıl onu anlamadım. Jurileri satın almış sonuçta .. Ayrıca 1. koltuk evet ezik gibi ama yemekleri on numaraymış. Rindou nun nasıl acaba ustalık alanı ne acaba?
Rindou'yu yemek yaparken hayal edemiyorum, kendi yer ve başkasına vermez.:D Soma kazanırsa Rindou ve yarıştığı elemanın gururu yüzünden kazanır. Animede kesin olmalı, 24 bölüm çekerlerse olur.

Rindou'yu yemek yaparken hayal edemiyorum, kendi yer ve başkasına vermez.:D Soma kazanırsa Rindou ve yarıştığı elemanın gururu yüzünden kazanır. Animede kesin olmalı, 24 bölüm çekerlerse olur.
Büyük ihtimal 24 bölüm olur gene herhalde umarım çıkarda Gif falan yapayım kendime kızın avatarı yok bunları da anca yaptım. :D yakın zaman da görürüz umarım eğlenceli olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık