Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Şuan Erina'nın tepkisi ne olacak bende merak ediyorum. Birde Erina'nın Saiba ve Soma'nın bağını öğrenme biçimini de yadırgadım. Damdar düşer gibi oldu sanki.

Magi'yi en son 241'de bıraktım. Okurum kalan kısmını büyük ihtimalle.
Ahhaaa... Öğrendikten sonra verdiği tepkiler onu unutturmuştu bana. :D Ortam hazırlandıktan sonra öğrenmesi iyi olurdu ama böyle de ayrı bir komik durum yaşandı.

Yakın zamanda güncele gelirsin umarım.

Unknown

Boku no Hero Academia 1. Bölüm

Çevirceğiniz bölüme tüküreyim... Grubun ne İngilizcesi, ne Türkçesi ne de edit yeteneği varmış arkadaş. İngilizce okusam daha kolay anlarmışım. Mangayı ağlatmışlar resmen. Umarım ya aynı grup devam etmemiştir ya da kendilerini geliştirmişlerdir. Çile çünkü..

Vagabond güncele geldim. Çizimler muazzam. Musashi'nin geçirdiği evrimi çok iyi işlemiş bazı yerlerde Buddha'ya çok sarmış ama olsun. Sırada Homunculus var :D keşke tamamı türkçe olsaydı. Bir de Vagabond aylık mı çıkıyor yoksa haftalık mı? En son ne zaman çıktı bölümü?

Vagabond güncele geldim. Çizimler muazzam. Musashi'nin geçirdiği evrimi çok iyi işlemiş bazı yerlerde Buddha'ya çok sarmış ama olsun. Sırada Homunculus var :D keşke tamamı türkçe olsaydı. Bir de Vagabond aylık mı çıkıyor yoksa haftalık mı? En son ne zaman çıktı bölümü?
Bir kaç ay oluyor herhalde çıkmayalı.Haftalık değildi diye hatırlıyorum ama yazar bayağı uzun aralar verdiğinden yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık