Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Evet. ilk sezon 70 küsür, ikincisi de 200-201 gibi bişey çıkmıştı.
İlk kısmın yarısını okudum. Baya sağlam manga. Akıcı. İkinci kısmı bir yere kadar mangavadisi çevirmiş sanırım ama ona da sövüyorlar çeviriyi mahvettiler diye :/ 159 dan sonrası tortugadaymış. İngilizce mi okusam Ne yapsam bilemedim

İlk kısmın yarısını okudum. Baya sağlam manga. Akıcı. İkinci kısmı bir yere kadar mangavadisi çevirmiş sanırım ama ona da sövüyorlar çeviriyi mahvettiler diye :/ 159 dan sonrası tortugadaymış. İngilizce mi okusam Ne yapsam bilemedim
Ben hep İng bakmıştım. Bi kere Türkçe mi okusam diye baktım da isimleri değişik yazmışlar. Kim kime ne diyor anlamamıştım :D

İkinci kısmı da SkyHigh baya çevirmişti. Sonrası zaten Tortuga'da. Zaten 2. seri dandirik. Daha iyi alternatiflerin varsa onlara yönel. Uzun bir süre de devamı gelmeyecek gibi. Seri yarım kalmış durumda şuan.

Ben hep İng bakmıştım. Bi kere Türkçe mi okusam diye baktım da isimleri değişik yazmışlar. Kim kime ne diyor anlamamıştım :D
İsimler zaten :D çok uzun isimler. Okuması da zor akılda tutması da.
İkinci kısmı da SkyHigh baya çevirmişti. Sonrası zaten Tortuga'da. Zaten 2. seri dandirik. Daha iyi alternatiflerin varsa onlara yönel. Uzun bir süre de devamı gelmeyecek gibi. Seri yarım kalmış durumda şuan.
Önceki sayfada var birkaç tane yazdım manga. Sen hangisini önerirsin aralarında?
Edit:SkyHigh sitesine giremiyorum. Kapandı mı?

Son düzenleme:
İsimler zaten :D çok uzun isimler. Okuması da zor akılda tutması da.

Önceki sayfada var birkaç tane yazdım manga. Sen hangisini önerirsin aralarında?
Edit:SkyHigh sitesine giremiyorum. Kapandı mı?
Vagabond, Homunculus, Ubell Blat, Veritas. Veritas'la Ubell'in yeri değişebilir. Bu sırayla oku bence.

Skyhigh kapandı. Online okuma sitelerine bak.

Gantz'a başladım 11.cilde kadar iyi gidiyordu ama ondan sonra Tae adlı bir gerzek çıktı ve birden soğudum. Her mangada muhakkak böyle nefret edilesi bir kadın karakter çıkıyor. Manga aleminin kuralı herhalde bu. Ondan önce de Kishimoto vardı. 150 bölümdür manga bir yere gitmiyor full aksiyon. Bu tarz manga sevenler okusun derim. Aksiyondan başka pek bir şey yok zaten :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık