Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Kny'nin çıkış yılı 2016 değil de 1996 olsaydı nardo, op, biliç falan bu kadar abartılmazdı. Eski diye abartılıp, sahiplenmeye kadar gidiliyor bu hikayesi can çekişen mangalar. Kny bunlardan fersah fersah ileride bir eser.
Aot için şunu söyleyeyim.İlk sezonu güzeldi diye hatırlıyorum.Sonra animesi yıllar sonra devam etti.Kim kimmiş ne olmuş hiçbiri aklımda kalmamış.Akılda kalacak bir anlatım yok seride.İsimler bağlantılar hiçbiri net değil.Bir noktadan sonra güzelleşti hikaye ama o ikinci sezondu galiba o ara sezonlar bende halat koptu.Sonra taş atan dev falan etkileyici kısımlar geldi onlara lafım yok.Onun dışında akla öyle deli gibi kazınacak bir eser olmadı benim için olsa unutmazdım herhalde olayları.

Kny için şunu söyleyeyim.İlk sezonu güzeldi diye hatırlıyorum.Sonra animesi yıllar sonra devam etti.Kim kimmiş ne olmuş hiçbiri aklımda kalmamış.Akılda kalacak bir anlatım yok seride.İsimler bağlantılar hiçbiri net değil.Bir noktadan sonra güzelleşti hikaye ama o ikinci sezondu galiba o ara sezonlar bende halat koptu. Sonra taş atan dev falan etkileyici kısımlar geldi onlara lafım yok.Onun dışında akla öyle deli gibi kazınacak bir eser olmadı benim için olsa unutmazdım herhalde olayları.
Shingeki ile mi karıştırıyorsun MW :hmm:

Son düzenleme:
Grand Line'nin ilk yarısı NW'den daha korkunç daha ciddiydi. Tamam karakterler güçlü ama sen Wano Arc'inda bile böyle büyük savaşta, iki Yonkou'nun olduğu ortamda kan dökmeyeceksen ciddilesmeyeceksen okuyucu neye ilgi duyacak. Adamın tek ekmeği gizemler baska artışı yok.
Grand Line'ın ilk yarısındaki hangi arc daha ciddiydi mesela? Bence tam tersine NW'nin genel karanlık oranı GL'den daha fazla. Seriyi toplu okuyunca değişim hissediliyor. Dressrossa'da meydana gelenler, Law'ın geçmişi, Big Mom'ın kendi arkadaşlarınj diri diri yemesi, üzerinde deney yapılan çocuklar, smiley yedirilip devamlı gülmeye mahkum edilen insanlar... Mesela şu aile liderinin idamı ve bu sırada tüm halkın ve kendi kızının da gülmesi çok iyi ve ciddi bir sahneydi. Belki serinin East Blue aşamasında kalması beklenen bir tasarıma sahip Big Mom tayfası biraz havayı bozsa da genel olarak NW kısmının ilk kısımdan ciddiyet ve karanlık miktarı olarak daha önde olduğunu söyleyebilirim.

Ha tabi yonkou temasıyla birlikte serinin Berserk'e dönüşmesini, bazı tayfa üyelerinin ölmesini falab beklemiş olabilirsiniz. Ama bu seriyi kendi içinde değerlendirmek gerekir. Belki beklediğiniz kadar olmasa da NW kısmında bir ciddiyet artışı var bence.

Çöpetsu ile Shingeki'yi karıştırmak
Shingeki'ye pek de akılda kalıcı olmayan bir seri muamelesi yapmak

Manga tanrılarının eli ayağı titriyordur şu an MW. Çarptı çarpacaklar sanki eli kulağında dikkat et.
Op'a gömenlerin birisinin favori arcı Wano, öbürü SNK kaliteli eser değil diyor, bir diğeri FT KNY falan övüyor....

Yaaa... Gerçekler ortada 😌

Ben de kny'den bahsediyorsun diye onayladım :(
Snk ile bu çöp şonenleri kıyas etmem bile :(
:D
Çöpetsu ile Shingeki'yi karıştırmak
Shingeki'ye pek de akılda kalıcı olmayan bir seri muamelesi yapmak

Manga tanrılarının eli ayağı titriyordur şu an MW. Çarptı çarpacaklar sanki eli kulağında dikkat et.
Hızlı okuyunca onu övüyor sandım ne bileyim kimetsu bu kadar övsün ihtimal vermedim. :D Shingeki orjinal akılda kalıcı seri ama hikayenin içeriği benim aklımda kalmıyor olayların bağlantılarını seyirciyi umursamadan basmış geçmişler gizem kasacağız diyeydi herhalde bir yere kadar duvar olayları için.Bağlantılar bende oturmuyor bu seride.Manga nasıl bilmiyorum.

Silinmiş Üye

Op'a gömenlerin birisinin favori arcı Wano, öbürü SNK kaliteli eser değil diyor, bir diğeri FT KNY falan övüyor....

Yaaa... Gerçekler ortada 😌
Torukojinnn sana bi tane yapıştırırım bak :( Bırak lan peşimi doomer one piece savunucusu :artiz:

Op'un hiçbir arkını sevmiyorum lan. Şimdi gidip 0 puanı basıp geliyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık