Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Kesinlikle sebebi bu değil, hemen hemen 10 yıldır güncel takip ediyorum ve o günden bu yana spoiler var. Geçmiş dönemde Op çok kez en çok satan manga oldu, son yıllarda özellikle imparatorlar işlenmeye başladığından beri seriide gözle görülür bir düşüş var. İnsanlar da bunun farkında, herkes farkında ama Oda değil, anlamıyorum, çıkan her bölüm öncekilerden daha kötü, toparlayamıyor!

Bu şekilde devam ederse düşmeye, daha da düşmeye mahkum. Sen seriiyi haala çocuklar için çiziyor olabilirsin ama kabul etmelisin artık, hitap ettiğin seni yıllardır takip eden kitle büyüdü. E haliyle beş yaşındaki çocuğa çizdiğin mangayı bu adamlara abeğendiremezsin.
One Piece'in bizim ülkemizde belli bir gruba benzeyen bir kitlesi var. Bu kitle seriyi aşırı derecede şişiriyor. Bunun da etkisi olabilir. Ben mesela forumda OP fanboyu olarak bilinsem de bu kişileri görürseniz ben hater kalırım. Hiçbir şekilde seriye eleştirel yaklaşmayıp basit şeyleri devamlı büyütüyorlar. Oda sadece bu kişileri dikkate alıyor ve gerisini iplemiyor bence.

One Piece'in bizim ülkemizde belli bir gruba benzeyen bir kitlesi var. Bu kitle seriyi aşırı derecede şişiriyor. Bunun da etkisi olabilir. Ben mesela forumda OP fanboyu olarak bilinsem de bu kişileri görürseniz ben hater kalırım. Hiçbir şekilde seriye eleştirel yaklaşmayıp basit şeyleri devamlı büyütüyorlar. Oda sadece bu kişileri dikkate alıyor ve gerisini iplemiyor bence.
Eleştirileri önemsemiyor olabilirsin ama kabak gibi satışlar dipte, bunudamı görmezsin be adam. Yani ortada bir kotaramama durumu söz konusu. Artık ne yapsa olmuyor, olduramıyor.

bu arada bu durumla karşı karşıya kalan tek kişi ben miyim ya ? Forum dışında gördüğüm yerlerde yeni ainmasyon beğeniliyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık