Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

KnY manga bitti hala satıyor, doymadı dominasyona. Utanmasa bu yıl da birinci olacakmış. Ne anime etkisiymiş.

Şu listeye bakalım. 1997'den beri üst sıraları şömine etmiş One Piece 12.7 milyar, 2016'dan beri piyasada olan, mangası Mayıs 2020'de bitmiş olan KnY 9.31 milyar gelir elde etmişler. Bu gidişle geçecek One Piece'i.
Bu link ve altındaki ayrıca bakınız linkleri beni, ülke olarak bazı şeyleri çok net bir şekilde kaçırdığımızı düşünmeye sevk etti.

Kingdom Seinen değil mi? Bir de aylık çıkıyor, az bölüm çıkıyor yani. Tabii okuyucu kitlesinin küçük olmasının da payı vardır.
Yo her hafta okuyorum ben günceldeyim zaten .Seinen olması da önemli bir etken diyeceğim ama Jujutsu ve Kny nin de de mangasında kan gövdeyi götürüyor.Reklam önemli tabi.
Kingdom u ilk başta eğlencelik okumaya başladım ama bu manganın derinliği beni hayretler içerisinde bıraktı.Mükemmel karakterlere,tarihe ,entrikaya ,aksiyona,savaş sanatına doydum diyebilirim.

Ayrıca benim için bu serinin nirvanası "491. BÖLÜM" . Riboku nun meydan okuması inanılmazdı!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık