Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Filmden sonra tüm Jujutsu Kaisen ciltleri Shoseki cilt satışları listesinde yerini aldı.
1. JJK 18
5. JJK 17
8. JJK 0
25. JJK 16
32. JJK 9
33. JJK 1
34. JJK 8
35. JJK 10
36. JJK 2
39. JJK 3
40. JJK 15
41. JJK 11
43. JJK 13
44. JJK 14
45. JJK 12
46. JJK 4
48. JJK 6
49. JJK 7
50. JJK 5
Genel bir satış rakamı hala söylenmedi, haber gelince yine atarım.
Film çıkınca başa geçeceği belliydi zaten şaşırmadım.İkinci sezon gelince yine aynısı olucak,merakla bekliyorum.2022 de TR'nin ikinci sezonu çıkacak o da patlama yapar.Keşke stüdyosu değişse TR'nin.

İkinci sezon başlangıcı da süper bir arc ile başlıyor bir de, 9. Cilt yoğun talep görür kesin :oleyo:
Evet direk Saklı Envanter arcı ile başlayacak.Toji ve Gojo dövüşünü animede görmek için sabırsızlanıyorum.Onun ardında da çok geçmeden Shibuya başlıyor ki serinin zirve yaptığı kısımlar bunlar.İkinci sezon ilkinden çok daha iyi olacak yani.

Evet direk Saklı Envanter arcı ile başlayacak.Toji ve Gojo dövüşünü animede görmek için sabırsızlanıyorum.Onun ardında da çok geçmeden Shibuya başlıyor ki serinin zirve yaptığı kısımlar bunlar.İkinci sezon ilkinden çok daha iyi olacak yani.
Herkes sadece dövüştüğü için etrafta zibilyon tane edit, amv görürüz artık.

2 tane sorunumuz var;
1-Yeni sezon ne zaman gelecek?
2-Manga 2 yıl sonra bitecek diyor Gege, tam olarak hangi 2 yıl
Eğer manganın tam bittiği zamana gelirse anime büyük patlama yapabilir
Kimetsu’yu geçemez büyük ihtimalle, manga bitmiş hala daha zirvede, kimetsu büyük bir başarı, Jjk bu gidişle geçemeyecek gibi.

2 tane sorunumuz var;
1-Yeni sezon ne zaman gelecek?
2-Manga 2 yıl sonra bitecek diyor Gege, tam olarak hangi 2 yıl
Eğer manganın tam bittiği zamana gelirse anime büyük patlama yapabilir
Kimetsu’yu geçemez büyük ihtimalle, manga bitmiş hala daha zirvede, kimetsu büyük bir başarı, Jjk bu gidişle geçemeyecek gibi.
KnY en iyi anime falan diyen tipler var internette hayret ediyorum.Hani diğer animeleri geçtim hiç mi battle shounen izlemediniz Bleach olsun Naruto olsun HxH olsun nasıl KnY en iyisi oluyor aklım almıyor... İnsanların çok değişik zevkleri var.

KnY en anime falan diyen tipler var internette hayret ediyorum.Hani diğer animeleri geçtim hiç mi battle shounen izlemediniz Bleach olsun Naruto olsun HxH olsun nasıl KnY en iyisi oluyor aklım almıyor... İnsanların çok değişik zevkleri var.
Çok takmamak lazım, aynısını MHA için de diyorlardı.Her kitlede var, en alası Op’de vardı, şu an fazla görmüyorum ama big 3 lü zamanında toksik opciler her yerdeydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık