Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Çok iyi olmuş. İnşallah daha beter olur Op. Hani olmaz ya belki birisi serinin içine ettiğinin farkına varıp adam gibi birkaç bölüm fazla çizme zahmetine girer. Op'a ders vermeye devammm; aferin!

Güncel Op'un Fairy Tailden hiçbir farkı yok yalnız. Neyin sonundan bahsediyorsak:d
Bu arada olaya direkt paraçokomel yaklaşmak çok da sağlıklı değil sanki. Siz bilirsiniz pekala.
Sadece satın alma ile alakalı değil, bugün yarın yoğunluktan bırakabileceğimiz seriyi dert etmem. Okur geçerim. Seri daha iyi çizilse hazırlansa iyi mi olur? Tabii ki. Ama derdim değil. Çünkü üstüne çok düşmüyorum, şu anki hali benim için 5-8 yıl önceden pek farklı da değil.

Fazla duygusal hareket etmeye de gerek yok. Seri yavaş olabilir, eski tadı vermeyebilir, benzer konu işleniyor olabilir, bazı mantıksızlıklar içerebilir ama One Piece ile Fairy Tail'i aynı klasmana koymak tamamen duygusal duruyor.

Seriye yeni başlayanlar bizim ilk zamanlar aldığımız tadı alıyordur. Güncele geldikten sonra serinin yavaş çıkması, seri hakkında detaylara girdikten sonra ister istemez bi eleştiri yapma ihtiyacı oluyor. Eleştiri yapın hakkınız(?), satışı az da olabilir hak ediyor da olabilir. Ama umurum değil, okur geçerim. Size keyifli okumalar dilerim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık