Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

detay konu olsunda bu kadarda olmaz ya bir krallıga geldiler krallıgın 7 sülalesini anlatıyor daha annesi yok nasıl ölmüş 2 bölümde ona gitcek insanı artık yeter dedirtiyor eger naruto ve bleach olmasa ben bu seriyi coktan güncel takip etmeyi bırakmıştım one piece kötü olsada onlardan biri iyi oluyor
Hımm.Anladım.

Hikayesi ni her yönüyle tabiki anlatsın ama daha fazla para hırsından dolayı serinin kalitesini sencede düşürmüyormu? seriyi daha fazla uzatmak için hikayenin aralarını doldurmaya çalıştıkça kalitenin düştüğü satışlardan belli...
Adam bu işten yılda 25 milyon dolar para kazanıyor. Para için yapmadığı kesin.

thosy

One Piece başladığından beri bu şekilde zaten. Köpeklerin bile geçmişini gösteriyor. Bunca yıldır bu şekilde devam ediyordu neden şimdi gözünüze battı?

Seriye başladığınızda 400-500 bölüm izlediniz, arka arkaya izleyince gözünüze batmadı hikayeler, şimdi haftalık bölüm bekleyince uzunmuş gibi geliyor. One Piece'de değişen bir şey yok yani.

Fairy Tail 320 : Violent thunder 02/22/2013
Fairy Tail 373 : To let live or to kill 02/28/2014

Bleach 528 : Everything But The Rain 02/27/2013
Bleach 570 : Closer Closer 02/26/2014

Naruto 622 : To The Other Side 02/27/2013
Naruto 666 : Two mangekyou 02/26/2014

Toriko 224 : The World's Hope!! 02/28/2013
Toriko 268 : Miracle EGGS!! 02/26/2014

Beelzebub 193 : The Poltergeists! 02/21/2013
Beelzebub 194 : Kanzaki Strikes Back 02/28/2013
Beelzebub 240 : Last Babu 02/20/2014

One Piece 699 : Morning Paper 02/20/2013
One Piece 739 : Captain 02/26/2014

Bunlar mangareader'dan aldığım populer serilerin son 1 yılda çıkan ilk ve son bölümleri. Beelzebub geçen hafta bitti diye 1 hafta önesini de aldım.

One Piece 41 bölüm vermiş.
Beelzebub 48 bölüm vermiş.
Toriko ve Naruto 45'er bölüm vermiş.
Bleach 43 bölüm vermiş.
Fairy Tail 54 bölüm vermiş.

Zaten her yıl 2-3 hafta tatilleri oluyor. Yeni yıl, Golden Week(sanki böyle bir şey vardı) vb. gibi bazı tatilleri oluyor. Bence 45 bölüm civarı ideal sayı denebilir. Zaten 52 hafta var, 3 hafta dergi çıkmasa(yeni yıl vb. sebeplerden) geriye kalıyor 49 hafta. Bu 49 haftada 41 bölüm çıkarmak azdır bence. Sağlık problemi var mı yok mu bilmiyorum ama 41 bölüm azdır. Çizim konusunda One Piece'den daha iyi olan Fairy Tail 49 haftada 54 bölüm çıkarmışken One Piece 41 çıkartıyorsa azdır.

thosy

ya anlatamadığım nokta şu mesala bizim tayfanın balık adam adasındada rakipleri yoktu ama orda Serii devamı adına önemli ipuçları vardı ama pun hazardahem rakibi yoktu hemde bişey yoktu p h da 10 bölüm bile çok iş olsun uzatıyor buda ister istemez kaliteyi aşağı çekiyor mesele dövüşler değil gerçekten ben op e dövüş gözüyle bakmıyorum sömürge ülkelerinin( başta ingiltere abd) gibi ülkelerin pisliklerini izleme gözüyle bakıyorum
One Piece'de seri içinde filler bölüm hatırlamıyorum hiç. Fairy Tail, Bleach ve Naruto'da çok boş bölümler olabiliyor ama One Piece'de hatırlamıyorum hiç.

Aynı şeyi diyoruz adamda ki para hırsı daha fazla kazanma arzusundan dolayı hikayedeki kalite yi düşürüyor ki elinde tonla malzeme olmadına rağmen
Okumazsın o zaman güzel kardeşim. Okuyacaksan da, kalitesi düşük şekilde okuyacaksın. Başka alternatifin yok. Ayrıca muhtemelen bilmiyorsundur, Oda güncelden 5 bölüm önde gider. Yani adam 744'e kadar çizmiş, elinde bekletiyor. Sandığın şekilde lastik gibi uzatmıyor, konuyu kafasında oturtmuş ona göre işliyor.

thosy

bilmiyordum ilk one piecei izledim ben sonra narutoyu sonrada manga diye bir şey oldugunu ögrendim:ehe:
One Piece'e 1-2 ay ara ver, başka güzel mangaları oku. Birikince tekrar dönersin. Mangayı yeni öğrendiysen daha okumadığın bir ton güzel seri vardır. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık