Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

Dr. Stone okuyun teşekkürler.
Medeniyet kurma savaşı yapacaktı, bir köy bulmuştu da orada bıraktım. Köy kalaba idi baya. Olaylar istenilen gibi gitmez diye bıraktım orada. Iki arkadaşı da diğer adamin yanına vermişti

Sürdürülebilir mi ilerledi ondan sonra spoiler olmadan alsam?

Medeniyet kurma savaşı yapacaktı, bir köy bulmuştu da orada bıraktım. Köy kalaba idi baya. Olaylar istenilen gibi gitmez diye bıraktım orada. Iki arkadaşı da diğer adamin yanına vermişti

Sürdürülebilir mi ilerledi ondan sonra spoiler olmadan alsam?
Oradan sonrası yavaş yavaş gelişmiş medeniyet kurma ile ilerliyor biraz. İşte gerekli bir alet için onu yapacak aletleri falan yapıyorlar ilk ama sonrasında aksiyon da var ve gayet güzeldi. 12-13 sayı falan biriktirdim şu an için muhtemelen bugün yarın tekrar güncel olurum.

Eğer mangayı köye yeni geldikleri yerde bıraktıysan Temmuz'da başlayacak animesini bekle istersen, seslendirme kadrosu güzel gibi.

Oradan sonrası yavaş yavaş gelişmiş medeniyet kurma ile ilerliyor biraz. İşte gerekli bir alet için onu yapacak aletleri falan yapıyorlar ilk ama sonrasında aksiyon da var ve gayet güzeldi. 12-13 sayı falan biriktirdim şu an için muhtemelen bugün yarın tekrar güncel olurum.

Eğer mangayı köye yeni geldikleri yerde bıraktıysan Temmuz'da başlayacak animesini bekle istersen, seslendirme kadrosu güzel gibi.
Animesini beklerim belki de manga okurum gene ya. Güzeldi mangası.

Olay 2 ülke savaşı olayı gibi olsa iyi olurdu. Uchihalar vs Senjularin medeniyet cabalayan halleri gibi

Geçenlerde Dorohedoro diye bir seriye denk geldim. Seriye birazcık göz gezdirdim ilgi çekici geldi. Atmosferi çekiciydi. Bilgisi olan var mı başlasam zaman kaybı olmuş olur mu ?
Kesinlikle zaman kaybı olmaz güzel seridir. Tiplemeleri, olay akışı, absürtlüğü, kendine has evreni okuyanı içine çekiyor. Ben severek eğlenerek okudum. 167'de final oluyor zaten. Biraz kısa sürdü ama tadında bıraktı. Filmi çekilesi mangalardan.
Nikaido benim en favori karakterim.:utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık