Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

@Tilqi_Gin sen ne kadar okudun/izledin Conan'ı?
Geçen yıl 800lerde falan güncele ulaşmıştım(tabi ki filler bölümler hariç), öyle kaldım. Anime izleme olayını azalttım bu yıl, mangasını da indirmiştim ama o da kaldı öyle. Polisiye tarzı her zaman takip edilmiyor, bazen gelip gider polisiye okuma isteği. Bir ara devam ederim manga veya anime, laptop'u biraderden alırsam bu dönem.

Geçen yıl 800lerde falan güncele ulaşmıştım(tabi ki filler bölümler hariç), öyle kaldım. Anime izleme olayını azalttım bu yıl, mangasını da indirmiştim ama o da kaldı öyle. Polisiye tarzı her zaman takip edilmiyor, bazen gelip gider polisiye okuma isteği. Bir ara devam ederim manga veya anime, laptop'u biraderden alırsam bu dönem.
Maşallah yav.

Geçenlerde Dorohedoro diye bir seriye denk geldim. Seriye birazcık göz gezdirdim ilgi çekici geldi. Atmosferi çekiciydi. Bilgisi olan var mı başlasam zaman kaybı olmuş olur mu ?

Beyler selamlar. Zaman geçirmelik manga, webtoon, manhwa önerisi olan var mı? Bitmiş seri olursa çok makbule geçer.

Beyler karakter gelişimi olan, konusu güzel seriler önerir misiniz? Okuduklarım;

The breaker serisi
ToG
The Gamer
Re:Monster
Solo leveling
Noblesse
Black clover
Kenja no Mago
Girl's of wild diye gidiyor

Beyler karakter gelişimi olan, konusu güzel seriler önerir misiniz? Okuduklarım;

The breaker serisi
ToG
The Gamer
Re:Monster
Solo leveling
Noblesse
Black clover
Kenja no Mago
Girl's of wild diye gidiyor
Tales and demon and gods var kalitesi iyi olan. Bu dediğin konuların iyilerini okumuşsun zaten bir kaç tane de öyle zaman geçirmelik var. Doulou dolu, Battle Through the Heavens.

FMAB ve Attack on Titan (snk) 3. sezon gibi askeri düzen ve üst komutanların orduyu kendi çıkarları için kullandığı tarzı bir manga önerisi alsam :ühü:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık