Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Magellan'ın Güç Seviyesi

Magellan Hücresinden kaçmayı başarmış hangi seviye adamları zaptedebilir ?

• Impel Down sınırları içerisinde One Piece evreninde bulunan herkes

Kullanılan: 29 29.3%
  • Impel Down sınırları içerisinde Elit Komutan ligindeki adamlar

Kullanılan: 62 62.6%
  • Komutan altı adamlar

Kullanılan: 8 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    99
Panzehir muhabbeti bu arada belirli bir seviyede maruz kalınca işe yaramıyormuş. Bir de bu Hydralı hali.. Mor zehirde öldürdüğü adamları zamanla öldürüyordu uyanışa benzeyen Venom Denom anlık temasla öldürüyordu oradaki sıradan mahkumları.. etkilerinin daha kuvvetli olduğu bariz. Ha yüksek klasman adamlara tabiki vereceği sonuç belirsiz.. ama Morludan daha kuvvetli olacağı açık.

Magellan konusunda insanlar şunu kaçırıyor en büyük iki KK adayını ölümden döndürdü.. Luffynin ömründen götürdü büyük adam :sapkali:
Çünkü meyvesi zehir bende yiyim zehir meyvesi yenerim ,luffyi zehirsiz hiç bir şey bence magellan meyvesi onu zaten dokunulmaz sağlıyor şimdi haki,ryuo,kral haki var anca zehiri ile lavobaya gider magellan :) :)

Çünkü meyvesi zehir bende yiyim zehir meyvesi yenerim ,luffyi zehirsiz hiç bir şey bence magellan meyvesi onu zaten dokunulmaz sağlıyor şimdi haki,ryuo,kral haki var anca zehiri ile lavobaya gider magellan :) :)
Ben bu meyvesiz Marco çöp meyvesiz Magellan çöp gibi muhabbetleri hiç sevmiyorum o yüzden dahil olmayacağım.. zaten o adamların gücünün bir parçası, karakterin tasarımına dahil bir şey.

Ben bu meyvesiz Marco çöp meyvesiz Magellan çöp gibi muhabbetleri hiç sevmiyorum o yüzden dahil olmayacağım.. zaten o adamların gücünün bir parçası, karakterin tasarımına dahil bir şey.
Magellan zaten rakibi meyvesi ile yenecek bir karakter sadece impel down luffy bir yumruk yiyince ne oluyoruz dedi, alışmış zehirir ver olay bitsin :) belli sağlam hakisi bir saldırıda ne hale gelir sadece soruyorum dokunamadıın biriyle dövüşemezsinki zaten olay bu dokuna bilsen magellana magellan orada bünyesi alışık deil dokunulmasına

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık