Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Magellan'ın Güç Seviyesi

Magellan Hücresinden kaçmayı başarmış hangi seviye adamları zaptedebilir ?

• Impel Down sınırları içerisinde One Piece evreninde bulunan herkes

Kullanılan: 29 29.3%
  • Impel Down sınırları içerisinde Elit Komutan ligindeki adamlar

Kullanılan: 62 62.6%
  • Komutan altı adamlar

Kullanılan: 8 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    99
Sana daha birşey demiyorum.Ben amiralleri geçti saldırı gücü diyorum sen işin içine herkesin bilmem ne seviyelerinde gördüğü Akainu katıyorsun amiralliği mi kalmış daha onun algıdan başka derdin yok algı oyunu yapıyorsun.
Amirallerden daha iyi saldırı gücü nerde gösterdi Zoro ? Yahu Kuzan dediğimiz adam Jozu gibi adamın iflahını söküyor saniyesinde.Fujitora'nın nasıl canavar olduğu malum.Hadi Saka'yı katmıyorum de.Kizaru'dan iyidir ona tamamım.
Algıyı sen yapıyorsun her zamanki gibi.

Birazcık daha mı?????
Öyle.H.hakiyi daha fazla basıyor diye kalitesi artmadı h.hakisinin.Fodderlar uyanmıştı geçen bölüm bayılan.Oldukça sıradan bir seviyede h.haki kullanıyor.

Doğru olabilir. Ama öyle olsa bile yine de daha fazla vurmuştur haki farkı çok fazla iki saldırı arasında.
Haki farkı diye bir şey yok.2sinde de kılıçlarına basıyor aynı h.hakiyi.Ashura atağı zaten normalde>>>Zoro'nun King'e attığı saldırı.

k çok daha fazla vurur. 2 kişi kalktı ordan geri kalan gayet yatıyordu ki onlarda King'le ilgili bilgi vermek için kalktı. Kral haki salınımı salan ile ilgili değil zaten salınımı yiyenle alakalı bir de. O askerler belirli bir seviyenin üstünde. Yoksa her salan her saldığını bayıltsa zaten Ray'in Sabadody'deki salmasıyla kimse ayakta kalmamalıydı.
Şu askerlerin hepsini Luffy Kata ile olan dövüşünde bayılttı.O askerler geri de kalkmadı.H.haki hem salınımı yapan hem de yiyenle alakalı bir şey.Zoro veteran lvl adamlar bayıltmadı gene orda yani.Ki onlar bile yeniden kalktı.

Magellan aşağı yukarı sağ kol gücünde onunla eşit güçte ki Shiryu da o seviyede diyebiliriz. Zaten King ile Shiryu benzerlikler göstermekteydi güç olarakta denk olmalı kuvvetle muhtemeldi. Shiryu bunun üstüne meyve yiyerek daha güçlendi ama kötü yanı ki görünmezlik meyvesi gibi k.hakisi ortalamadan biraz iyi olan biri karşısında hiçbir önemi olmayan bir meyve yedi. Yerçekimi meyvesi gibi bir meyve yese amiral seviyesini bile görebilirdi ya da Mera Mera için Shiryu gitseydi daha farklı olabilirdi. Sonuçta Zoro'nun k.haki power up alması için kobay oldu.

Karasakal gibi bir örnek var seride. Güç için sivil katliamda yapar, İmpel Down'un en azılı mahkumlarınıda kaçırır. Bu adamın ödülü bu kadar cılızken kimse bana diğer etmenlerden bahsetmesin.
Karasakal önce Ace'i yendi,sonrasında shichi oldu,shichi olduktan sonra ID 6.kattaki manyakları ekibine kattı,Gardiyan Shiryu'yu ekibine kattı,dolaylı olarak WB'yi öldürdü,meyvesini ele geçirdi ve oradan ayrıldı.Üstüne üstlük bu Teach'lerin 1 yıl sonra Marco+geriye kalan wb tayfasını yendikleri ve meyve avcılığı yaptıklarıda biliniyordu zaten.Teach bunları yaparak öncesinde çok tanınmamış biri iken bir anda 2.247 milyon ödül kastı.Kaido ile Bm ödüllerini 30-40 küsür yılda kasıyor.Aynı şey değil.

Sabo en tehlikeli adamın sağ kolu olarak bilinirken, 600 milyon ödülü var. Dragon'un hiç mi etkisi olmamış Sabo ödülüne ? Bu noktada benim dediğime geliriyoruz. Bireysel bir başarın olmadıkca yüksek ödül alamazsın. Hükümet Katakuri'yi gayet iyi tanıyor biliyor.
Dünya hükümeti 7/24 devrimcilerle karşı karşıya gelmiyor,Sabo da daha 22 yaşında adamın teki.Hükümet bu yaştaki adama 600 milyon ödül vermiş bile zaten.22 yaşında potansiyeli,gücü canavar gibi olmayan adam bu kadar ödül falan alamaz.
Hükümet Cracker'ın gerçek suratını bile bilmiyor.Bm tayfası her gün ada basan,sivil katliam yapan bir tayfa değil.Şeker tedariği için bile Pekoms ile Tamago gidiyor.O yüzden bile Oven ile Daifuku'nun ödülleri bu iki kendilerinden bariz daha güçsüz kişiden az zaten.

Öyle.H.hakiyi daha fazla basıyor diye kalitesi artmadı h.hakisinin.Fodderlar uyanmıştı geçen bölüm bayılan.Oldukça sıradan bir seviyede h.haki kullanıyor.
Daha fazla basıyorsa nasıl kalitesi artmıyor yav çıkan yıldırımlardan bile fark oluyor. Zoro kılıca haki basıyor ki zaten özel olarak salmıyor King'le dövüşürken.
Silahlanma olarak kullanıyor yani bir sahne hariç full.
Haki farkı diye bir şey yok.2sinde de kılıçlarına basıyor aynı h.hakiyi.Ashura atağı zaten normalde>>>Zoro'nun King'e attığı saldırı.
Haki miktarı arasında çok fark var..

Şu askerlerin hepsini Luffy Kata ile olan dövüşünde bayılttı.O askerler geri de kalkmadı.H.haki hem salınımı yapan hem de yiyenle alakalı bir şey.Zoro veteran lvl adamlar bayıltmadı gene orda yani.Ki onlar bile yeniden kalktı.
Luffy ve Kata baya saldılar hakilerini çarpıştırdılar. Zoro o kadar yüksek ölçekli salmadı. Luffy'nin saldığı seviyede salsa hiç kalkamazlardı ki kral hakisi olduğunun da farkında irade olarak da Luffy'den aşağı kalmaz Zoro.

Amirallerden daha iyi saldırı gücü nerde gösterdi Zoro ? Yahu Kuzan dediğimiz adam Jozu gibi adamın iflahını söküyor saniyesinde.Fujitora'nın nasıl canavar olduğu malum.Hadi Saka'yı katmıyorum de.Kizaru'dan iyidir ona tamamım.
Algıyı sen yapıyorsun her zamanki gibi.
Kizaru'nun yıkıcı saldırılarıdan biri. Ciddileştiğinde ne seviyeye gelir onu umarım ilerde görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık