Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Jinbe

Kim kazanır?

• Magellan

Kullanılan: 27 84.4%
  • Jinbe

Kullanılan: 4 12.5%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 3.1%

• Kullanılan toplam oy
    32

Uçan_Terlik

Aynı vs bir yerden sonra sıkıyor zaten böyle gitmesi normal ve olması gerekendır bence.Devam devam en son luffy tek atar da kalmıştınız devam edin takip ediyorum :oleyo2:

Luffy CC ile ilk vssinde Zehir bana işlemez diyor ama Magellanın Hydra sını direkt yese bişi olmicakmı yani ? tamam ufak zehirler işe yaramaz ama Hydra damı ?

Hydra yı falan bırakın tamam işlemiyor diyelim Venom Demon dan Luffy kurtulabilecekmi sizce ? yoksa budamı Luffy de işe yaramıyor ? Hiç sanmıyorum. Çünkü Venom Demon Kinjite adında değişik bir zehir salgılıyor ve bu normal zehirler gibi değil. Salgın gibi bişi. Bence Kinjite ye karşı Luffy birşey yapamaz ve yenilir.
İzin ver de hakisini kullansın artık. :S

Magellan'ı Curiel ile bir mi tutuyorsun sanırım.
Magellan'ı küçümsemiyorum amiralleri yüceltiyorum. Ayrıca şu düz mantığı geçin be abi. Kaç defa döndü muhabbet sıktı artık.

Şu t.ssak geçer gibi ne alaka muhabbetiniz bi bitmedi arkadaş.
Forum ortamına yakışmayan kelimeler kullanmayalım lütfen.

Tek yiyecek kadar güçsüzlerse evet denk yapar zeki kardeşim.
Bu nasıl bir mantıktır? Luffy gitti ID'de o 4 yaratıktan birisini tekledi. Sonra gitti blugori tekledi. Bu ikisi denk mi yani. Tartışmada haklı çıkmak için neler yapıyorsunuz be arkadaş.

O zaman Hard Anti-Magellancısın :) Benim demek istediğim yancı yaklaşıyorsun yada bana öyle geldi :)
Ülkemizin acı durumu. İlla insanları sınırlandırmak zorundayız sen busun sen şusun diye.

Konuyu bu kadar saptırmayı nasıl başarıyorsunuz :confused:
Abi bari sen yapma. Şu forumun en eski üyelerindensin hala forumu çözemedin mi :D. Böyle abi burası.

Luffy CC ile ilk vssinde Zehir bana işlemez diyor ama Magellanın Hydra sını direkt yese bişi olmicakmı yani ? tamam ufak zehirler işe yaramaz ama Hydra damı ?

Hydra yı falan bırakın tamam işlemiyor diyelim Venom Demon dan Luffy kurtulabilecekmi sizce ? yoksa budamı Luffy de işe yaramıyor ? Hiç sanmıyorum. Çünkü Venom Demon Kinjite adında değişik bir zehir salgılıyor ve bu normal zehirler gibi değil. Salgın gibi bişi. Bence Kinjite ye karşı Luffy birşey yapamaz ve yenilir.
Hakili yumruklar Venom Demon olmasına rağmen ona vurabilir m***eden zarar görmeden. CC ile vs'de nasıl oldu o gaz varken. Haki'nin üstü kaplandı sonra kırıldı dağıldı.

Vergo bana şunu açıklar mısın abi? Bu adamda madem Venom Demon gibi bir teknik var nasıl yenildi abi bu adam o zaman. CC değilmiydi benim zehrimi o basit bir paramecia ile kıyaslama diyen?

Hydra etkilemez kaldı ki hydra Luffy'e dokunamaz. Venom Demon tek saldırabileceği sistem onun da Koka'yı geçebileceği kesin değil. Üstüne ne kadar salgılanıp kullanılabildiği kesin değil. Belki "Law"ın gücü gibi fazla yoran birşeydir vücudu. Kaldı ki seninde sonda söylediğin gibi olay sadece "bence" den ibaret. Biri Jimbe alır dedi diye niye karşıdakinin antisi olsun. Bence Luffy çok zorlanmaz Magellan'da bunun sebebi ise şu an ki Luffy "en azından" bir amiralden kaçabilmeli bunu yapmak için de magmaya dayanacak gücü olmalı ki venom demon magmanın yanında çerez gibi gözümde. Bu benim düşüncemdir sen ne düşünürsün o sana kalmış.

Edit: Ha bak bir de yukarda Sengoku yazmış, Luffy milleti taşa çeviren "gaza" yumruk attı birşey olmadı. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık