Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Tamam la tek yumruk ve shiryu ile birlikte alır lafı biraz abartı oldu, bende biraz ağır giriştim ama Kata özel bir karakter ya bence. Şu adama mochi mochi yerine magu magu'yu yedirselermiş ahh ah..
Reis üzerine alınma ya senin abartı kattığın belli ama ciddi ciddi yazan oldu sabahtan beri bu konudayım :d Gear 2 Luffye diz çökmüş cart curt. E Luffy iki yıl önce Teachten kan alıyor, 2 Savaş Lordu indirdi ek olarak Kuzan, Mihawk ve Borsalinodan zarar görüp hayati yara almadı. Luffy'nin 2 yıl önceki güç seviyesi çok yanlış çiziliyor. Katakurinin özel bir adam olduğunu kabul ediyorum. Magellan dediğimiz adam da Smoothie, Queen gibi çöplerin içinden geçer Sağ Kollardan Katakuri ve Sabo'ya karşı şansı biraz düşük.

Katakuri uzaktan temas edebileceği için bu vsde şansı bana göre daha yüksek ama Magellan öyle boş ezildi ki oyumu değiştirdim. Adamı tek yumruğa kaybettiriyorlar :/
2 yıl önce gösterilen gücüne göre bu vs'yi yorumlayanlar hata yapar zaten. Önemli olan karakterin konumudur. Jinbe-Croco-Ivankov dahil herkesi tek başına kovalayan birisinden bahsediyoruz burada. Çok güçlü olduğu su götürmez bir gerçek. Yalnız burada bahsettiğimiz kişi Katakuri. Şansı daha yüksek demek az bile kalır.

2 yıl önce gösterilen gücüne göre bu vs'yi yorumlayanlar hata yapar zaten. Önemli olan karakterin konumudur. Jinbe-Croco-Ivankov dahil herkesi tek başına kovalayan birisinden bahsediyoruz burada. Çok güçlü olduğu su götürmez bir gerçek. Yalnız burada bahsettiğimiz kişi Katakuri. Şansı daha yüksek demek az bile kalır.
Dofun kendi dengi gördüğü Crocodile, Who's Who yani Yk4 ile eşleşen Jimbei. Yani bunların çok üzerinde olduğuna göre Yk2 veya Yk1 liginde bir karakter. Şansı daha yüksek o yüzden az kalmaz bana göre, ben kendisini Sağ Kol liginde görüyorum. Luffy adama temas etmeden bile görüşü köreliyordu. Zehirin tehlikesini, Reiju, Smoothie eşleşmesinden de anlayabiliriz.

Magellan uzun dövüşemez ki boşluk yakalayıp zehirlesin, adam tuvalete koşuyor.

Bu mevzu dışında Kata çok güçlü arkadaşlar

Dofun kendi dengi gördüğü Crocodile, Who's Who yani Yk4 ile eşleşen Jimbei. Yani bunların çok üzerinde olduğuna göre Yk2 veya Yk1 liginde bir karakter. Şansı daha yüksek o yüzden az kalmaz bana göre, ben kendisini Sağ Kol liginde görüyorum. Luffy adama temas etmeden bile görüşü köreliyordu. Zehirin tehlikesini, Reiju, Smoothie eşleşmesinden de anlayabiliriz.
Hem dokunmadan dövüşebilmesi(Dokunsa da sorun yok, taş gibi b.hakisi var) hem de korkunç seviyedeki hızı ve k.hakisiyle Katakuri, sana katılmasam da sağ kol seviyesi olarak kabul ettiğimiz Magellan için olabilecek en kötü eşleşmelerden birisidir.

Hem dokunmadan dövüşebilmesi(Dokunsa da sorun yok, taş gibi b.hakisi var) hem de korkunç seviyedeki hızı ve k.hakisiyle Katakuri, sana katılmasam da sağ kol seviyesi olarak kabul ettiğimiz Magellan için olabilecek en kötü eşleşmelerden birisidir.
Saydığın kadroyu daha aşağı ligde olması takdirde kovalaması zor. Ha şuda var evet Magellan, dar alanda bir lig atlıyor. Ya yk2 veya yk1 ikisinden birisi işte. Ve evet, Katakuri, Magellan için ters rakip.

Saydığın kadroyu daha aşağı ligde olması takdirde kovalaması zor. Ha şuda var evet Magellan, dar alanda bir lig atlıyor. Ya yk2 veya yk1 ikisinden birisi işte. Ve evet, Katakuri, Magellan için ters rakip.
Kaçıyorlar çünkü zaman kaybetmemeleri gerekiyor. Magellan çöp değil sonuçta, zaman kaybına sebep olurdu onunla dövüşmek. Yoksa korktukları için değil yani. Aksi halde Ivankov büyük bir özgüvenle karşısına çıkıp Magellan sen beni yenemezsin demezdi. (Yenilmiş olsa da söylemek istediğimi anlamışsındır) Dahası Croco gibi Wb'ye bile kafa atmaya çalışan bir gerizekalı niye kaçsın Magellan'dan? :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık