Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Benim her zaman savunduğum bir şey var. Oda serideki güç dengesini bu kadar uçurmayı hiç bir zaman planlamamıştı, sonradan fikrini değiştirdi. En basit örneği Luffy g2 ile karasakalı ağlatır, aynı karasakal meyvesizken Shanks çizer. O karasakal en az yc1 seviyesiydi ki o da tayfasıyla beraber Magellan'dan tek yedi. Magellan o kadar 6. seviye mahkumun başına koyulduysa bu adam sağ koldan güçsüz birisi olamaz. Bence Magellan sağ kol üstü, hatta top karakterlere bile sıkıntı çıkarabilecek birisidir, şuan görseydik çok daha farklı olurdu işler.

Yahu gençler, luffy g2 ile bitane vurdu öttürdü resmen herifi.

Kata dediğimiz adam mocha ile bir sürü kol oluşturup ana vücudu zarar görmeden yumruk manyağı yapar bu herifi logia gibi meyvesi var. Magellanı hareket edemeden patlatır. Luffy gözlem hakisi + snake man modu ile baş edemedi kata ile hala magellan diyenleri anlamıyorum. Denizci fanı olmak böyle bişey heralde.

Kata adamı öttürür günlük WC saati 23.5 saate çıkar magellanın.

Bu Magellan niye bu kadar abartılıyor yaw. Tamam gözüktüğü zamanın en güçlülerinden biriydi falanda Kata gibi orta-üst YK1 seviyesindeki adamla kıyaslanıyor olması çok saçma.

Magellan zorlar bence bayağı Katakuri'yi.

Magellan hızlı geçiştirilmiş bir karakter olduğu için,seviyesi düşük geliyor galiba.

En basitinden Yk4 seviye ve aşağısını gördük,bunlar Impeldown'a müdür olabilirler mi ?

Olamaz diyorsanız o zaman g2 Luffy kan aldı argümanınıda geçeceksiniz.

G2 Luffy yeni dünyada Gladius'a falan işlemiyordu yani.

Magellan yk2 vardır.

G2 kan aldı dersek pacifista>magellan oluyor zaten :D Yok öyle bi dünya.

İvankov sanji’den güçsüz olamaz. İvankov’un yc3’e yakın olması gerekir o güçte olmasa da. Magellan oyalanmadı bile ivankov’a karşı.

Ben de kata dedim ama abartmayın. Luffy buddha sengoku’dan darbe yedi bişey olmadı. Kizaru defalarca tekme attı, aokiji saldırıp kesti savaşta. Mihawk da slash’larla uzaktan ciddi vurdu çocuk çizik aldı. Kenbunshoku olmadığı halde birçok saldırısından sıyrıldı.
Hapiste geleceğin yonkousu teach’i de gear 2’yle uçurdu. Bi de marco teach hakkında “onun vücudu anormaldi bunu hepiniz biliyorsunuz” demişti çift meyveli görünce. O kadar güçlü biriydi teach fiziksel olarak.

Zaman atlamasında seviyeler baya uçtu. Önceden luffy o kadar geride değildi. Haki bu kadar değerli değildi daha doğrusu.

Magellan küçümseniyor. Yenilse bile meyvesi sayesinde karşısındakini devirebilir. Magellan'ı yenebilecek adamın temas etmeden vurabilen bir güce sahip olması gerekiriyor. Bunun için de kralın hakisi veya gelişmiş silahlanma lazım. Eğer ki panzehir olmazsa bir damla zehrin bile neler yaptığını gördük.
2 yıl öncesindeki sahnelere göre Magellan haki bilmiyor gibi yorumlar yapmak yanlış. Oda bazı şeyleri sonradan gösterdi. Bu adamın sağ kol-amiral arasında bir güce sahip olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık