Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy’yi Ölüme En Çok Yaklaştıran Kişi

En çok yaklaştıran hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    104
Kesin o yüzdendir.
Değil canım. Mesela haki bilmeden bir çok kez Logia ile karşılaştı Zoro ya da Zehir parameciası. Ya da Yok Tüm cp9 ekibine solo atacak rob lucci ile karşılaştı ya da Haki bilmeden 3 amirallede karşılaşmadı. Bak Zoro bunlardan sadece biriyle karşılaştı rayleigh kurtardı hayatını Mihawk istese çakı ile öldürmüyordu mesela ya da çeliği kesemediği zamanlarda Daz Bones Biçmiyordu bunların hepsi farklı mangalarda gerçekleşti Enelin 4v1inden söz etmeye gerek yok

Değil canım. Mesela haki bilmeden bir çok kez Logia ile karşılaştı Zoro ya da Zehir parameciası. Ya da Yok Tüm cp9 ekibine solo atacak rob lucci ile karşılaştı ya da Haki bilmeden 3 amirallede karşılaşmadı. Bak Zoro bunlardan sadece biriyle karşılaştı rayleigh kurtardı hayatını Mihawk istese çakı ile öldürmüyordu mesela ya da çeliği kesemediği zamanlarda Daz Bones Biçmiyordu bunların hepsi farklı mangalarda gerçekleşti Enelin 4v1inden söz etmeye gerek yok
Luffy 40 kere ölümden kurtarılmışsa bunun yarısı kendi gerizekalılığı yüzündendir. Sadece Mf'de 8-10 kere kurtarılan bir ana karakterden bahsediyoruz. Savunmaya yetişemezsin; uğraşma.

Aka adamı donat yaptı. Hem psikolojik hem bedensel çökertti ama 4 oy almış. Tabi Croko reis ve Magellan da işini bitirdi ama hala onların karşısına çıkacak gücü vardı. Ama balık adam adasında aka nın adını duyunca yarası sızlıyordu.

Silinmiş Üye

Aka adamı donat yaptı. Hem psikolojik hem bedensel çökertti ama 4 oy almış. Tabi Croko reis ve Magellan da işini bitirdi ama hala onların karşısına çıkacak gücü vardı. Ama balık adam adasında aka nın adını duyunca yarası sızlıyordu.
Donat dedi direk like attım.
Hepsi aynı bence ama Magellan'ın tarzını daha çok sevdiğim için onu seçtim.

Üye silindi 1004

Açık ara Akainu. Law olmasa direkt ölü. Dünya üzerinde anca Law ya da küçük Dressrosa perisi kurtarabilirdi.

Neye göre ayrım yapıyorsunuz ki gençler ben şahsen ayıramadım yani sonuçta ölümün öylesi böylesi yok yukarıdaki olayların hepsinde de ölecekti neredeyse Luffy.
Magellan'ın yaşattığı ile diğerlerini kıyaslamam açıkçası. Luffy'i ne şekilde kenara attığı malum kurtulabilmesinin tek yolu ömürden ömür götürecek hormonları almasıydı.

Kesinlikle Magellandır.Zehri arıtırken yaşananılanlar bile buna en büyük kanıttır,yapılan tezahüratlar olsun Luffy'nin onca saat çığlık çığlığa kalması olsun Luffy bu bölüm hariç , hiçbir bölümde nekadar hırpalanırsa hırpalansın böyle bir duruma düşmemiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık