Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin İki İmparator'u Yenme İhtimali

Luffy'nin İki Yonko'yu Yenme İhtimali ?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mümkün değil. Bir hafta ileri seviye b. haki çalıştı diye yenecekse, seriyi takip etmenin manası kalmamış demektir. Birini indirmek için bile Luffy'yle beraber 3-4 kişi daha gerekir.

Ekmek derdinde değiliz o konuşmanın hemen sonrasında gelen sayfa bu(Mangada çizilmiş), sen burada bir sıkıntı görmüyorsan benim yapacak bir şeyim yok :oleyo2:
Valla ne sıkıntı görmem gerektiğini bilmiyorum. Su anda 2 yonkou da çatıda ve luffy de çatıda. Yani kimsenin kaçtığı yok.

Ayrıca @kadir †. Keske konuyu manga geyiğe açsaydın. Biraz gereksiz kaos istiyormuşsun gibi geldi.

Valla ne sıkıntı görmem gerektiğini bilmiyorum. Su anda 2 yonkou da çatıda ve luffy de çatıda. Yani kimsenin kaçtığı yok.

Ayrıca @kadir †. Keske konuyu manga geyiğe açsaydın. Biraz gereksiz kaos istiyormuşsun gibi geldi.
Hepinizi yenecem dedikten sonra Bigmom adama bakın ne yapıyorsun kaçıyor musun diyor sen de gelmiş bana hikaye okuyorsun xD

Hepinizi yenecem dedikten sonra Bigmom adama bakın ne yapıyorsun kaçıyor musun diyor sen de gelmiş bana hikaye okuyorsun xD
Kınlara yardım için yukarı çıkması gerekiyordu ama oda'nın 1000 fetişi yüzünden 15 sayı sürdü. Burada sorun ne? Kaido'yu kınlara mı bırakmalıydı diyorsun? Bırakmış halini gördük. Bir halt edemediler.

Kınlara yardım için yukarı çıkması gerekiyordu ama oda'nın 1000 fetişi yüzünden 15 sayı sürdü. Burada sorun ne? Kaido'yu kınlara mı bırakmalıydı diyorsun? Bırakmış halini gördük. Bir halt edemediler.
Hepinizi yeneceğim dedikten sonra, hepinizi yeneceğimin içerisinde olan birinden aldığı cevap ne yapıyorsun la kaçıyon mu oluyor. Sen hala hikaye okumaya devam ediyorsun xD Sonuç odaklı okuyucuların peygamberidir Luffy yapacak bir şey yok xD Sonunda kk olacak tamam hıhı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık