Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Hayali (Korsanlığın Sonu)

Denizciler Luffy'e çok ters. Emir komuta zinciri var ve hepsi dünya hükümetine bağlı.
Tamam ama gene de 7 yaşında bir çocuk olarak bunun ayırdına varması biraz zor gelmekte. Yani Luffy'ni öyle bir vizyona sahio olabileceği şimdi bile şüpheliyken daha çocukkem böyle şeyleri düşünmesi olası gelmiyır bana.

Bir de zaten seride dediklerini yapmaya çalışan bir güruh var(devrimciler)

Bu teori doğruysa bu durum Luffy'i korsandan çok devrümci yapar.

Ayrıca Luffy seri boyunca pek çok kere kahraman olmadığını defalarca vurguladı. Yani Luffy şurada kötü birisi ortaya çıkmış, strawhats, Assemble! Diyecek birisi değil. Daha çok özgürce seyahat edeyim çok arkadaşım olsun falan filan adamın derdi de amacı da bu.

Saçma dediğim kısım buydu zaten. Defalarca kez ölümün eşiğine gel, WB ile savaş, One Piece'i bul. Raftele git. D'lerin anlamını öğren. Ama 7 yaşındaki çocuk seninle aynı hayali kurabilsin.
Roger'ın da hayalinin küçüklükten beri var olup olmadığını bilemezsin.

sanılan birşey olsaydı zaten bu kadar oha çekilmezdi be kovacsım :(

One Piece evreninde muazzam olaylar var, güçler var. Herkesle aynı anda parti yapma fikri çok sıradan. Enel gemiyle uzaya çıkıyor yahu, herkesin aynı anda parti yapması hiçbir şey. Bizim dünyada da yılbaşı kutluyor tüm insanlık.

Roger herkesle parti yapıcam dese Oden'in ona böyle hayran kalacağını düşünmüyorum ben. Adamın ağzı açık kaldı bu nasıl bir herif bu nece bi düşünce diye kendinize gelin.

Chopper'ın şaşırmasından belli çocuksu bir şeyler hayal ediyor. :)

Korsanlığı bitirmek istemesine Chopper öyle bir tepki vermezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık