Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Coby olsa olsa geleceğin sengokusu olur smoker güçlenirse o da garp gibi avlanarak takılır. Coby rütbe istiyor ve alacak da rütbesini ama güç olarak smoker ondan üstün kalacak hep.

Hiçbiri. Sen Akainu'nun ezileceğini felan mı düşünüyorsun cidden? Diğer tüm denizcilerden farklı olduğunu MF arcında yeteri kadar gösterdi zaten adam.
bence hadi dragondan emin degilimde,daha dogrusu eminimde kanıt yok,ama luffy kk gücüne cıktıgında valla ezer gibi duruyor.hatta su anki 4 yonkoda akainuyu döverler bence.yinede devrim ordusu komutanı ve 4 yonkoyla denk diyebilecegim bir adam akainu sevmem ama hakkını veririm sakazukinin.adamda geri vites nadir(shanks vakası),birde kararlılıgı yani inanadıgı adalet ugruna pes etmemesi tasıyor adamı :good:

ondan daha kararlı cıkarsa sadece coby cıkar zaten,oda e.odanın süpriz atı özel yatırım :good:

Alpamis

Gutts

Aslında biz Akaiunu'dan iş geçti diyoruz ama önümüzde WB gibi Garp gibi o yaşta çok güçlü olabilen kişiler varken Luffy'nin de denizcilerde ki en büyük düşmanın Akaiunu çıkmasını düşünmek abes kaçmaz.

Bence Akainu Garp olacak Teach WB.Şöyleki Luffy Akainuyu yenip Teach'i dövdükten sonra Roger seviyesine gelecek ama OP'yi WG ele geçirecek ve son savaşın kopma nedenlerinden biriside bu olacak.Ardından Luffy One Piece'i ele geçirince kk olaak ve hen Akainu'yu hem Teach'ı fersah fersah aşacak
Roger seviyesi nedir yahu? Şuanki Yonko'lar neden Roger seviyesi değil? Roger, son macerasında tüm NW'i fethediyor, baştan sona geçip raftele ulaşıyor. Ama dönemim şartlarına da bakmak lazım. Onun döneminde Yonko makamı yoksa, WB - Shiki -Sengoku - Garp - Chinjao dışında adam yoksa geçip gider tabi. Diğer taraftan şimdiki Yonkolar, KK Roger'ın seviyesinde olup birbirlerini dengelemişlerse ve bu yüzden kimse KK olamıyorsa, Roger seviyesi kimse yok mu diyeceğiz?

Bak,Chinjao eski korsanların çok daha güçlü olduklarını ve şimdikilerin çer çöp olduğunu söylemişti.Yani şimdiki korsanlara bakarsak o zamanda 4 tane yonkou ayarı korsanın olduğu rahatlıkla söylenebilir.Ama Roger hakkında kendi devrinde onunla denk dövüşebilen iki kişi olduğu,bunlarında Garp ve WB olduğu söyleniyor yanlış hatırlamıyorsam.Yani o zamanki yonkou ayarı herifler Roger ile denk bile dövüşemiyormuş.Bu yüzden ben Roger Garp ve WB'yi ayrı bir seviye olarak gmrüyorum(genç halleri tabi,şimdiyi bilemem).Zaten Roger tüm Grand Line'ı fethetmiş,mantıken diğer yonkoulardan ayrı bir seviyede olması gerekir

Ace@

Ben bu yüzden her zaman WB seviyesini diğer yonkouların seviyesinden daha önde görürüm
Açıkçası tatmin edici bir bilgi değil bu. Buggy, kaptanla denk dövüşen tek kişi WB idi diyor. Adamın Garp'tan haberi bile yok. Roger fbsinde öğreniyoruz Roger'ın Garp'la ölümüne vs attığını. Bu açıdan kim kimle ne zaman vs atmış bu bile belli değil. Buggy için miçodur, sadece son macerayı biliyor dersek Roger döneminde Roger - WB ayarı, yani Yonko seviyesi kimse yok demektir bu. Zaten Shiki, Roger öldü meydan senin diyor WB'ye. OP kronolojisine göre WB, Roger sonrası NW'nin hakimi ve diğer Yonkolar sonradan türüyorlar. Açıkçası ben şimdiki Yonkoların da Roger ayarı olduğunu düşünüyorum. Sadece yenişemedikleri için KK olamıyorlar, daha yüksek seviyeli, kaliteli bir denklik söz konusu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık