Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Croconun meyvesi kendisini kuma çevirmeye yarıyor.Su emme olayı adamın meyvesini ustalıkla kullanarak kendi geliştirdiği bir teknik.Etraftaki kumları kullanabiliyor muydu ? Yoksa sadece "kendi" kumunu mu ? Eğer etraftaki kumlarıda kullanabiliyorsa meyve uyanışı mı gerçekleştirmiş ?

Kata Luffy'e fiziksel olarak kaybetmedi,irade olarak kaybetti.Ha ezdiğini soruyorsan Flamingo'nun üzerinden silindir gibi geçti mesela Luffy.O da Kata ile Dof arasındaki seviye farkı işte.
Ayna dünyasında Kata yerine Doff olsaydı Luffy şuan hayatta olmazdı...
Doffy nin meyve kesici ve delici özelliğe sahip bir meyve Doffy de orada Luffy e karşı handikaplıydı Doffy, 2 kişiyle çarpıştı orada 2 vs 1 modunda.
Organlarını kendi kendine bağladı vesayre...
Ama doff ile Luffy kapalı bir alanda kalsalardı Doffy alırdı. G4 Süresi aynı şekilde bittiğinde Doffy koll kelle alırdı.
Kata gibi mochi yığını altında bıraktım nasılsa boğulur demezdi.
ben burada Kata vs Doffy yapmıyorum
Ama irade olarak Doffy seride ki çoğu kişiden üstün birisi.
Yetenekleri konusunda üst düzey birisi Law + Luffy vs Doffy boşuna olmadı.
Kabul etmek gerekir ki Doffy farklı birisi.

Enel konusu için arkadaşlar magma ateşi yaktı vs demişler de yok magma demiri eritememiş demişler filan.
Çünkü o demir de Haki vardı.
Çıplak elle kim karşı koyduysa yada vücüduna isabet ettiyse magmaya yandı yaralandı vs.
Ama bir maddeye haki yüklenince ise orada haki seviyesi ortaya çıkıyor.
Akainun Hakisi Shanksten düşük seviyedeymiş demek ki.

Ace i öldürmesi gayet doğal. Haki farkı ve meyva farkı. Bununla Enel vs Luffy kıyaslanamaz.

Eneli hakisiz yendirtti oda resmen tamamen saçmaladı aslında bunu isteyerek yaptığını sanmıyorum başlayınca bunu yaptırmak zorunda kaldı.
50 yıl savaşsalar hakisiz bir Luffy, Enel i alamaz abi imkanı yok.
Bazı şeylerin cevabını verebiliyor ODA ama Enel ile Luffy olayında seri de doğru düzgün birşey belirtemedi.

Konu aşağılarda kalmasın bol bol oy kullanılsın :)
Sir Croco, Kami-sama, Donquixote Doflamingo, Cracker, Katakuri yaptım olduya geldi

Üye silindi 1004

Katakuri dövüşü bence zorlama değildi. Yumruk yumruğa yamulana kadar dövüştüler. Cracker dövüşü serinin yüz karası. Katakuri'yle olan dövüş Lucci ile olan dövüşe benziyor. Sonuna kadar yumruk yumruğa dövüştüler Luffy'nin fiziksel dayanıklılığı daha fazlaymış diyebiliriz sonuçta bu çocuk Garp'ın torunu dayanıklı olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık