Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Zorlama olması için dövüşte cok zorlanması gerekir diye düşünüyorum . Crocodile o kadar oy almış ama eşek sudan gelene kadar dövmüştü Luffy hiçte zorlama değil.

Zorlama olması için dövüşte cok zorlanması gerekir diye düşünüyorum . Crocodile o kadar oy almış ama eşek sudan gelene kadar dövmüştü Luffy hiçte zorlama değil.
Kanka yanlış anlamışsın. Zorlama demiş en zorlandığı dememiş. sOda'nın zorlayarak aldırdığı savaşlar yani. Croco Luffy'i yendiğinde Luffy havaya su pıskırıyor sonrada su Luffy'nin üstüne düşüyordu. O yüzden işaretlemişler o şıkkı.

Kanka yanlış anlamışsın. Zorlama demiş en zorlandığı dememiş. sOda'nın zorlayarak aldırdığı savaşlar yani. Croco Luffy'i yendiğinde Luffy havaya su pıskırıyor sonrada su Luffy'nin üstüne düşüyordu. O yüzden işaretlemişler o şıkkı.
Ben son round için konuşmuştum zira onun öncesinde Luffy adama dokunamıyordu bile.

Hepsini hak ederek kazandı, ama Oda'nın kötü kurgusundan kaybediyorlar bazıları. :/ Lucci dövüşü gibi bir dövüş anca Bb karşısında olacak gibi. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık