Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Lufy nin çocuğunun olma ihtimali %100 kısır olan birinin 100 adet çocuğunun olma ihtimali ile aynıdır.Lufy ve Zorro kadınlara karşı ilgisi olmayan karakterler.

Nami'yi iki kez çıplak gördüğünde bayılmıştı. İhtimal var. Ama ben istemem. Sonra ace gibi bir şey olur mazallah.
Meyvası yüzünden hep. Beyne gerekli yerlerden elektriksel bağlantı kurulamıyor. BB meyvayı kapatınca başka şeyler açılacak. ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Olacak. Kendisi de bunun öneminin farkında.:D

Aile mücevherlerim diyor.:D
Eğer çocuğu olursa işte o zaman Luffy'nin en zorlama zaferi bu olur :)

Hody Jones'un nesi zorlamaydı mesela? Veya Blueno, Arlong, Chinjao, Bellamy, Wapol. En hater adam bile şunların hakkıyla kazanılan dövüşler olduğuna itiraz etmemeli bence.
Hody dişledi diye 2.80 yatıp kan takviyesi aldığını ne ara unuttun ? Herife g3+koka açmış Lütfü. Hee g4 açmaması senin için zorlama değilse bilemem. Hody ve G4 güzel olurdu tabi:hhh:

Sanji-Zoro ikilisi olmasa havuzun dibinde fayans olarak yaşamını idame ettireceğini ne ara unuttun ?

Belami, Wapol vs. bunları dövüşten sayıp değerlendirmeye almamıştım kusura bakma :oops: Hee Belami'yle Wapol da olmasa napacakmışsınız acaba çok merak ediyorum :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık