Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134
Luffy kaidoyu yener. BB shanksı alır. Luffy BBnin peşinden gider ve One Piece'in olduğu adada onu da yener. Devrimciler o sırada WG'ye yenilir. Luffy, Gorousei'i ile dövüşür ve onları da alt eder ama kendi de ölür. GG GAME HARD

Marshall D. Teach'dir.Adam Roger'ın Wb'si varsa Luffy'ninde BB'si var diye bahsedeceğimiz birisi.Üstelik uğruna kimlerin gittiği,şansının yaver gittiği birisi Teach.Oda tarafından gözü gibi korunuyor.Bu koruma da ancak ineceği arcda kalkacak.

BB gibi bi adam dururken hiç göstermediği,lafının dahi geçmediği,her şey bi kenara varlığının bile kesin olmadığı bi karakter en güçlü rakip diye önümüze sunulmaz diye düşünüyorum.

Marshall D. Teach'dir.Adam Roger'ın Wb'si varsa Luffy'ninde BB'si var diye bahsedeceğimiz birisi.Üstelik uğruna kimlerin gittiği,şansının yaver gittiği birisi Teach.Oda tarafından gözü gibi korunuyor.Bu koruma da ancak ineceği arcda kalkacak.

BB gibi bi adam dururken hiç göstermediği,lafının dahi geçmediği,her şey bi kenara varlığının bile kesin olmadığı bi karakter en güçlü rakip diye önümüze sunulmaz diye düşünüyorum.
Roger, WB'i dövüyor sonra KK oluyor daha sonra WG'i alamayacağını bildiğinden teslim olup BKÇ'ını başlatıyor. Yani en baba rakip WG'den çıkacak.

Buggy sama'yı koymamışsın oyum Akainu'ya gitti. Koysan haksız rekabet olurdu. Buggy sama hepsini tokatlar.
Ya bari yorumun sonunda gül de bari komedi amaçlı yazdığını anlayalım yok sanki ciddi ciddi yazıyorsun gibi bir hava oluşuyor :)
Akainu'yu BB'ye tercih ederim, en azından yere düşerken bıbıcım, lıfıcım diyeceğine küfür eder :gamyon:
Akainu'nun da pek farkı kalmaz bence :)
O da şu şekilde bir şey diyebilir.

Luffy-sama beni affet ayaklarını magma ile yıkayayım lütfen yapma. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık