Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi

• Konbuyu başlatan cevr
  • Başlangıç tarihi

Luffynin annesi yaşıyor mu sizce?

• Kullanılan toplam oy
    312
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin annesi Dragon. Dragon Luffy'i doğurup bir kenara attıktan sonra şehir şehir ada ada dolaşmış sonrada karşısına İvankov çıkmış. İvankov bunu erkeğe dönüştürmüş ve şuan ki Dragon görünümünü almış. Vakti geldiğinde Luffy baba dediğinde ben senin ananım diyerek kollarını açacak. Baharı getiren o rüzgarlar yere serpilen sevgi dolu yapraklar ile harmanlanacak.
Ben daha beter bir distopyasını yaptım da çizip buraya atacaktım. Benimkinin yaratacağı etkiyi azaltıyorsun. Bu konunun üstüne gitmemeni temenni ediyorum :(

Seride çok yer kaplayan veya güçlü biri çıkacağını hiç sanmıyorum. Değişik biri olur ama orası kesin

Luffy'nin anası %85 oranında Robin'in annesine benziyor. Kişilik olarak yani. Ohara bilginleri nasıl bir amacın peşinden ölüme kadar gidebiliyorsa bu kadın da oğlunu geride bırakacak kadar bir şeye saplantılı olarak bağlanmış çıkabilir. Bilgin olmaz, o Robin kontenjanından. Tahminim kendisi bir kaşif. Yeni adaları yeni kültürleri keşfetmek için delicesine dolaşıyor. HxH'daki Gon'un babası gibi. Umarsız, vurdumduymaz birisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık