Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Silvers Rayleigh

Luffy vs Rayleigh kim kazanır?

• Luffy

• Rayleigh

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bir top tier yaşlanınca bile sağkol seviyesinden yüksektedir bir hastalık yoksa. Luffy sağkol seviyesini çok aşmadığına göre hala Rayleigh diyorum.

Sanmıyorum öyle bir şey gösterilmedi. Gözlemde uçtı gitti Luffy diyerek zaten Ray-san'ın ötesine geçtiğini kast ettim
Ben,Katakuri'den bile daha iyi geleceği görenlerin çıkacağını düşünüyorum birinci adamım Shanks.
İkincisi ise Rayleigh.

Yani haki olarak o kadar aşmamış olabilir Ray'i.

Luffy şuan iyi bir durumda güç olarak ama G4 Ray'e yetmez bence.
G5 ve ya yeni bir formla alır.

Luffynin power upları rayleigh böyle yaptı rayling şöyle yaptı üzerine ama luffynin plot arm pardon hakisi yaşlı rayden yüksek olabilir.

Bir top tier yaşlanınca bile sağkol seviyesinden yüksektedir bir hastalık yoksa. Luffy sağkol seviyesini çok aşmadığına göre hala Rayleigh diyorum.
Luffy'nin şu an gösterdikleri bir sağ kolu fazlasıyla aşıyor yalnız.Üst taraftaki bizimkilerin bulduğu tüm pozisyonları bu çocuk yarattı.Hasarı da iyi durumda.Karşısında evrendeki belkide en iyi savunmaya sahip adam var ona bile karşı etkili atakları.İleri silahlanmayı da fena kullanmıyor.Isı nefesine karşı onu kullandığı net gibi.Yaşlı Ray'in de bir yonko sağ kolu öyle aşan featleri yok.Yaşlı Ray'i yener güncel Luffy.Hızı oldukça iyi seviyede bu arada Luffy'nin.Kaido'nun imza atağından nerdeyse gsiz sıyrılıyordu çocuk.

Ben,Katakuri'den bile daha iyi geleceği görenlerin çıkacağını düşünüyorum birinci adamım Shanks.
İkincisi ise Rayleigh.

Eğer Rayleigh geleceği görebilseydi Kata ile dövüşürken Rayleigh aklına gelir ve onu ve onun sözlerini değerlendirmeye alırdı bu geleceği görmeyle ilgili diye düşünmekteyim. Bir de bu yetenek ne Big Mom'da ne Kaido'da gözükmedi. Çok yaygın değil yani sanki.

Luffy'nin şu an gösterdikleri bir sağ kolu fazlasıyla aşıyor yalnız.Üst taraftaki bizimkilerin bulduğu tüm pozisyonları bu çocuk yarattı.Hasarı da iyi durumda.Karşısında evrendeki belkide en iyi savunmaya sahip adam var ona bile karşı etkili atakları.İleri silahlanmayı da fena kullanmıyor.Isı nefesine karşı onu kullandığı net gibi.Yaşlı Ray'in de bir yonko sağ kolu öyle aşan featleri yok.Yaşlı Ray'i yener güncel Luffy.Hızı oldukça iyi seviyede bu arada Luffy'nin.Kaido'nun imza atağından nerdeyse gsiz sıyrılıyordu çocuk.
Yaşlı Rayleigh'in bu savaştaki en büyük artısı kılıç olur. Luffy'ye sağlam birkaç saldırı geçirse ciddi yaralanmalar çıkartır. Luffy için Wano sonunda geçer diyorum. Yeni teknikler öğrendi ama uzman değil.

Yaşlı Rayleigh'in bu savaştaki en büyük artısı kılıç olur. Luffy'ye sağlam birkaç saldırı geçirse ciddi yaralanmalar çıkartır. Luffy için Wano sonunda geçer diyorum. Yeni tekniklerin öğrendi ama uzman değil.
Tamam da Luffy'nin de artısı var kağıt üzerinde Ray'e kıyasla bir hayli fazla hemde.Luffy'nin Ray kadar silahlanma bilmesine gerek yok zaten.Adamda meyvenin getirdiği g teknikleri var.Bu adamların hakileri denk olduğunda arada uçurum olur zaten.Ki Luffy'nin k.hakisi kağıt üstünde Ray'den aşağı kalır değil.B.hakide şu an bile Ray kadar iyi değildir muhtemelen ama.

Eğer Rayleigh geleceği görebilseydi Kata ile dövüşürken Rayleigh aklına gelir ve onu ve onun sözlerini değerlendirmeye alırdı bu geleceği görmeyle ilgili diye düşünmekteyim. Bir de bu yetenek ne Big Mom'da ne Kaido'da gözükmedi. Çok yaygın değil yani sanki.
Bm ve Kaido'da olsa zaten yenilmez olurlar.Onların yeterince özelliği var.

Shanks'da ciddi ciddi bekliyorum,Ray'de de hala olma ihtimali var bence,Luffy'e göstermemiş olabilir.

Bir Kata geleceği görmüyordur herhalde koskoca evrende.

E tabii bu benim görüşüm sen belki beklemiyorsundur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık