Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ve Law'ın Gireceği Yonko?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shanks olmaz bnce luffy ve law shanks ve tayfasını devirirse (düşünmek bile istemiyorum) saçma olur law luffy ve tayfa güç bakımından shanksın yanından geçemezler bnce ama law ın planı nedir ne değildir onuda bilmiyoruz.bn shanks değilde big mam olabileceğini düşünüyorum
bnm bi diğer düşüncem bb dir.çünkü bb ile sadece ace in intikamı için kapışmayacaklardır.bb ile kapışırlarken law ölür luffy geri çekilmek zorunda kalır. en sonunda ace ve lawın intikamını almak için kapışıp yeneceğini düşünüyorum.bide shanks hastalanarak ölecek bence çok içmekten :D ama cidden bi hastalığa yakalanabilir

Oyumu big mom'dan yana kullandım. Shanks ile Luffy'nin savaşmasına ihtimal veremiyorum. Niye savaşsın ki. :) BB ile savaşabilirler fakat BB'yi yenen bir başkası da olabilir. (WB tayfasından biri belki...) Kaido'yu pek tanımıyoruz. Ama Big Mom'a Luffy'nin açık savaş ilanı dolayısıyla en yüksek ihtimal olduğunu söyleyebilirim.

Bence Shaks'dır. Luffy çocukluğunda demişti " seni yenecek tayfa toplıcam" gibi bişey. Belki de ne kadar geliştiğini görmek istiyodur.
Shaks değilse de Big Mom'dır

benim oyum shanks'tan yana ama aralarında savaş olacağını sanmıyorum shanks'a giderken farklı bir yonkou ile yolları bir şekilde kesişebilir veya yolda WB tayfası ile bir karşılaşma ve intikam ateşi ile BB'ye yönelme gibi bir durumlarıda olabilir onunla kapışabilirler. Aklıma şöyle bir şeyde geliyor Oda bir yonkou'nun tam gücünü göstermek için falan apoo, hawkins ve kid ittifağı ile luffy,law birleştirip shanks'ın karşısına çıkarabilir.

bu konuda smokere ve diger shanks cilara katilmiyorum.
law orda shanks deseydi buyuk ihtimal suan law diye biri seride olmazdi.Savasmayacaklar araya birileri girecek diyosunuzda shanksi indirmek icin sonucta shanki dovmek,oldurmek gerek luffy biz shanksi indirmeye diye giderken araya birileri girer zaten diye dusunmeyecek sonucta..
onarin planlarina gore shanks oldurulecek/yenilecek.luffynin boyle bise dusunme ihtimali varmi?.o kisinin shanks olmadigi kesin.shanksla ilgili daha saglam teoriler varsa bi bastan sona okumak isterim .

Bence o kisi bigmom ,naminim sasirmasi da belkide trillerbarktaki -adini hatirlayamadim namiye annesinin yasam kartini veren- annesinin bigmom oldugunu bilmesindendir.

onarin planlarina gore shanks oldurulecek/yenilecek.luffynin boyle bise dusunme ihtimali varmi?.o kisinin shanks olmadigi kesin.shanksla ilgili daha saglam teoriler varsa bi bastan sona okumak isterim .

Bence o kisi bigmom ,naminim sasirmasi da belkide trillerbarktaki -adini hatirlayamadim namiye annesinin yasam kartini veren- annesinin bigmom oldugunu bilmesindendir.
Shanks dememin sebebi serinin en başında Luffy'nin Shanks'a senin tayfanı yenecek tayfa toplıyacam demesidir. O yüzden Shanks dedim ama Shanks çıkarsada Shanks'ı indirmek için değilde, Luffy ve Shanks'ın bi duellosunu görebiliriz.

Benim bahsettigim sey bir yonkou indirmek demek onu yenerek olur.Ki bir yonkouda olmeden yenilmez.
Law luffye shanksi oldurelim dese luffy gulebilirmi?
Yolda giderken bigmam yollarini kesecek falan olayida sacma sonucta luffynin aklindan shanksi oldurme gibi bir dusunce gecicek engeller yuzundrn bunu yapamicak falan bb daha namuslu o zaman luffyden.tamamen tutarsiz bir teori bence.

Soytarii26

Senaryo:

Law'dan sonra Luffy girer ve gülerek içinden şu sözleri geçirir: "Zaten yenemeyiz en azından Shanks'ı görmüş olurum" :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık