Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ve Law'ın Gireceği Yonko?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin başından beri bize gösterilen şeyler senin,benim yada herhangi birinin kişisel görüşlerinden çok daha önemli şeyler. Bir kenara bırakamayız yani. Daha önce konu ile ilgili yorumumu yazmıştım. Üçüncü sayfadaydı sanırım ordan bakabilirsin.
güzel kardeşim gösterilen şeylerin önemi tabiki var. şu an benim için önemli olan senin görüşün. onun için bir köşeye bırak kendi görüşünü yaz dedim.
yorumu okuyayım bi....

Serinin başından beri bize gösterilen şeyler senin,benim yada herhangi birinin kişisel görüşlerinden çok daha önemli şeyler. Bir kenara bırakamayız yani. Daha önce konu ile ilgili yorumumu yazmıştım. Üçüncü sayfadaydı sanırım ordan bakabilirsin.
sanırım seni bu düşünceye iten en önemli nokta ortada bir söz var.
luffy sözünü yerine getiricek ama ben shanks'ın bunu göreceğini sanmıyorum.
indirmek istedikleri yonkou shanks ama BB shanks'ı aradan çıkarıcak diye düşünüyorum.
seninde görüşün ortada bir söz var. gelenek değişmez diyorsun. luffy shanks'ın tayfasından daha güçlü bir tayfayla karşısına çıkar diyorsun. doğrumuyum ?

Luffy'e bu kadar acı yeter. Acıların çocuğu küçük Emrah ve Naruto bile bu kadar acı çekmedi yahu. Kardeşim abim dediği iki insan öldü üstelik birisi kollarında öldü. Shanks belkide Garp'dan daha önemlidir Luffy için. Onun ölmesi çok acımasız olur bence.

L!m!4s

Ben Shankstır diyorum ve planı kuranda Shankstır yani Law ile Shanks iş birliğinde Shanksın amacı luffynin hayaline ne kadar önem verdiği ve bu hayal için en sevdiklerinden bile vazgeçip geçmeyeceğini görmek istemesidir
bence shank bu kadar ileri goruslu bir plan apacak birisine benzemiyor(luffy hazır şapkayı versine ileri goruslu diye dusunebilirsiniz bence sadece Gol D.Roger benziyor diye verdi.)

bence shank bu kadar ileri goruslu bir plan apacak birisine benzemiyor(luffy hazır şapkayı versine ileri goruslu diye dusunebilirsiniz bence sadece Gol D.Roger benziyor diye verdi.)
Koluna ne oldu dediklerinde yeni cag uzerine bahse yatirdim diyor. Buggy den bahsederken bile,hala korsan oldugunu duydum diyor sen dusun ozaman Luffynin taninmisligini adam icndeki potansiyeli gormesini sadece benziyor diye yorumlamak kesinlikle haksizlik...

walla bigmom diye düşünüyorum ama kaido da olabilir. neden kaido olabilir? çünkü law ın tayfası yok belkide kaido moria ya yaptığı gibi law ın tayfasını yok edip law bırakmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık