Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Patlatmalı haki öğrenmeden bile herkese karşı şansı varsa herkesi geçebilir değil mi ? @Alpamis :hhh:
Oğlum siz niye benim sözümü bir eğip büküyonuz.:D Ben Yonkou'ları yenmek için bir sürü gelişim göstermesi lazım dedim. Uyanıştır, hakilerde aşmaktır felan filan gibi.:D Savaş içinde gelişim olayı olduğu için herkese karşı şansı var dedim. Kaido ile olan ilk dövüşte bariz kıstı Luffy'i Mangaka,, kusura bakmayın.:D

Bence seri bittiğinde Luffy'den daha güçlü bir karakter olmasının3 ihtimali var:
1- Tanrı olacak. Yani bildiğiniz, gerçek tanrı. Onu çizecek Oda, biz de gücünü göreceğiz. Sonsuz güç vs.
2- Bir kötü karakter olacak. Buna X diyelim. X, güçlenmek için diğer insanların enerjilerini vs. emen bir cani olacak. Şiştikçe şişecek, şiştikçe şişecek. Sonunda, Luffy bu X kişisinden daha güçsüz olmasına rağmen onu bir şekilde alt edecek. Yani Moriah gibi ama kalıcı bir güç. Luffy de böyle cani olmadığı için o güce ulaşması mümkün olmayacak.
3- Bir deney ürünü olacak. Yani yapay bir şekilde güçlendirilmiş olacak.
Benim aklıma bu 3 ihtimalden başka bir şey gelmedi. Listedeki isimlerin böyle olacağını, hatta seride bunlardan herhangi birisini göreceğimizi sanmıyorum. Bu tarz bir muhabbet olmadıkça da, Luffy önünde sonunda en güçlü olacaktır. Çünkü biz Luffy'yi okuyoruz ve Luffy, deniz krallarının bile gelmesini beklediği ve müjdelediği kişi. Her şekilde durdurulamaz olacak.
Bu 2. ihtimal Teach diye bağırıyor :(

Oğlum siz niye benim sözümü bir eğip büküyonuz.:D Ben Yonkou'ları yenmek için bir sürü gelişim göstermesi lazım dedim. Uyanıştır, hakilerde aşmaktır felan filan gibi.:D Savaş içinde gelişim olayı olduğu için herkese karşı şansı var dedim. Kaido ile olan ilk dövüşte bariz kıstı Luffy'i Mangaka,, kusura bakmayın.:D
Kaido'yu da baya kıstı yav.

Ben öyle hatırlamıyorum vs atarsa şansı var diyordun işte dövüş içinde gelişip şansı olur muhabbeti en fazla. :D Luffy’i kısmayı bırak %150 ile vurdurttu Kaido’ya o sinirle ama tek yedi sonra.Sadece kkg vurmadı işte.Ayrıca Kaido sarhoştu asıl kısılan kişi oydu.

Ben öyle hatırlamıyorum vs atarsa şansı var diyordun işte dövüş içinde gelişip şansı olur muhabbeti en fazla. :D Luffy’i kısmayı bırak %150 ile vurdurttu Kaido’ya o sinirle ama tek yedi sonra.Sadece kkg vurmadı işte.Ayrıca Kaido sarhoştu asıl kısılan kişi oydu.
Yanlış hatırlıyon o zaman.:D Ayrıca boş versene sarhoş olmasına rağmen savunmasını aşamadı normal bedeninin. 9 Kın günlük işleriymiş gibi aşıyordular. Kong Gun'dan güçlü atak görmedik o saldırılar içerisinde.:D Dof'a ada turuna çıkaran saldırı bu.

Yanlış hatırlıyon o zaman.:D Ayrıca boş versene sarhoş olmasına rağmen savunmasını aşamadı normal bedeninin. 9 Kın günlük işleriymiş gibi aşıyordular. Kong Gun'dan güçlü atak görmedik o saldırılar içerisinde.:D Dof'a ada turuna çıkaran saldırı bu.
Yumruklar işe yaramıyormuş demek ejderhalarda.Seri kılıç ustalarının serisi.Roger boşuna mı kılıç kullanıyor.g4 vurup avel avel bakmamak için işte. :D Zoro’nun hakkını öyle bir yiyor ki mangaka öyle böyle değil.Galiba Zoro’dan peygamber olmayacağını düşündü.Başka bir sebep gelmiyor aklıma ana karakter yapmaması için. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık