Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Bence seri bittiğinde Luffy'den daha güçlü bir karakter olmasının3 ihtimali var:
1- Tanrı olacak. Yani bildiğiniz, gerçek tanrı. Onu çizecek Oda, biz de gücünü göreceğiz. Sonsuz güç vs.
2- Bir kötü karakter olacak. Buna X diyelim. X, güçlenmek için diğer insanların enerjilerini vs. emen bir cani olacak. Şiştikçe şişecek, şiştikçe şişecek. Sonunda, Luffy bu X kişisinden daha güçsüz olmasına rağmen onu bir şekilde alt edecek. Yani Moriah gibi ama kalıcı bir güç. Luffy de böyle cani olmadığı için o güce ulaşması mümkün olmayacak.
3- Bir deney ürünü olacak. Yani yapay bir şekilde güçlendirilmiş olacak.
Benim aklıma bu 3 ihtimalden başka bir şey gelmedi. Listedeki isimlerin böyle olacağını, hatta seride bunlardan herhangi birisini göreceğimizi sanmıyorum. Bu tarz bir muhabbet olmadıkça da, Luffy önünde sonunda en güçlü olacaktır. Çünkü biz Luffy'yi okuyoruz ve Luffy, deniz krallarının bile gelmesini beklediği ve müjdelediği kişi. Her şekilde durdurulamaz olacak.

Luffy, Joy Boy da dahil olmak üzere, tarihte kimsenin yapamadığı şeyleri yapacak. Bunları yapacak kişinin de diğer herkesten daha güçlü olması gayet olası bir durum. Bence kesin olacak da, mantığını da bu şekilde açıklayabilirim.
Ben buna katılmıyorum.Mevzu güç olsa Roger yapardı.Sürekli başka bir şeye vurgu yapılıyor.Luffyden çekinen adamlar bu adam ileride çok güçlü olur bizi tokatlar diye çekinmiyor.Herkesi yanına topluyor diye çekiniyor.Buradan benim cikarttigim Luffy güç ile değil herkesi yanına toplayarak dünyayı değiştirecek.

Ben buna katılmıyorum.Mevzu güç olsa Roger yapardı.Sürekli başka bir şeye vurgu yapılıyor.Luffyden çekinen adamlar bu adam ileride çok güçlü olur bizi tokatlar diye çekinmiyor.Herkesi yanına topluyor diye çekiniyor.Buradan benim cikarttigim Luffy güç ile değil herkesi yanına toplayarak dünyayı değiştirecek.
Benim yazdığımdan o anlam da çıkar ama o anlamda demedim. Senin dediğinin de farkındayım ama Luffy bugüne kadar hep vura vura ilerledi. Şansı yaver gitti, yardım aldı vs. ama bugüne kadar yenip de, bugün o yendiği kişiden güçsüz olduğu bir durum hiç olmadı. Bugün olsun, yine hepsini yener. Yani tek mevzu güç değil ama okuduğumuz seri bize bunu da verecek bence. Tek farkı kader olmayacaktır yani.

Evet. Belki İm'den ve Xebec'den güçsüz kalır. Aslında son savaş İm ile olacaksa ve 2 vs 1 yapıp son savaşta başarıya ulaşıp hemen ölecekse İm'den güçlü olmaz diye düşünüyorum. Ama onun dışında bir senaryo da herkesi geride bırakabilir.

Evet. Belki İm'den ve Xebec'den güçsüz kalır. Aslında son savaş İm ile olacaksa ve 2 vs 1 yapıp son savaşta başarıya ulaşıp hemen ölecekse İm'den güçlü olmaz diye düşünüyorum. Ama onun dışında bir senaryo da herkesi geride bırakabilir.
Son savaşı 2v1 çizerse büyük bir rezillik yapmış olur Oda.

Bu konuya 2 yönden yaklaşmak gerek.

1) Genel olarak en güçlü olabilir mi WB gibi? Buna %45 ihtimal veririm. Tarihin en güçlüsü olmasa da o seviyeye yaklaşabilir. (Im gibi belirsizler hariç)

2) Herkesi teke teke alabilir mi? Hayır. Mihawk gibi kılıççılar ve Akainu gibi antileri güç olarak geçse bile teke tekte yenemeyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık