Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy mi, Sanji mi?

2 yıl önce savaş alanında rakipleriyle savaşırken Luffy'nin birçok rakibi "kayboldu bu adam" diyordu. Luffy o zaman o kadar çok hızlıydı ki. Birçok kişi göremiyordu. Sanjinin hangi savaşında rakipleri onun için böyle bir laf kullandı. Hatta Hodi ile savaşırken bile bu laf geçti. Yine Luffy'nin hızına dikkat çekildi. Sanji'nin hızı hakkında 1 kere bile birşey söylenmedi.

Hız konusunda Luffy > Sanji'dir. Hızlı olmak sadece bacak kası ile olmaz. Hızlanma sitilinin de en iyisi olması lazım. Sanjinin bu yönü şimdiye kadar gösterildiğini hatırlamıyorum. Luffy' de ise fazlasıyla gösterildi.

2 yıl önce savaş alanında rakipleriyle savaşırken Luffy'nin birçok rakibi "kayboldu bu adam" diyordu. Luffy o zaman o kadar çok hızlıydı ki. Birçok kişi göremiyordu. Sanjinin hangi savaşında rakipleri onun için böyle bir laf kullandı. Hatta Hodi ile savaşırken bile bu laf geçti. Yine Luffy'nin hızına dikkat çekildi. Sanji'nin hızı hakkında 1 kere bile birşey söylenmedi.

Hız konusunda Luffy > Sanji'dir. Hızlı olmak sadece bacak kası ile olmaz. Hızlanma sitilinin de en iyisi olması lazım. Sanjinin bu yönü şimdiye kadar gösterildiğini hatırlamıyorum. Luffy' de ise fazlasıyla gösterildi.
Aynen katılıyorum zoro'nun bile hızı sanji'den daha çok ön planda gösterildi.

baran

aynen katılıyorum hız; tamamen olmasada büyük kısmı still le alakalı bişey kasla değil ama tayfada sadece bacaklarını kullanan sanji power up dan sonra 'soru'dan hızlı bi teknik geliştirmiştir bence onun neyi eksik yoksa ezik mi la sanji :)

Adama suda hızlı denildi diye karadaki Luffy'den hızlıdır dediğinden bir yerde eksiklik olmuyor mu?
Luffy'nin hızı suda 0'dır.
Luffy onu yapamaz demiyoruz zaten. Sadece Sanji'nin ne kadar hızlı olduğunu belirtmek için örnek veriyoruz o olayı. O kadar basıncın altında öyle hızlı hareket eden bir adam karaya çıktımı çoşturur. Adamların gaz maskelerini çıkardığı sahneyi animede görünce daha iyi anlaşılır sanırım Sanji'nin ne kadar hızlı olduğu.

Adama suda hızlı denildi diye karadaki Luffy'den hızlıdır dediğinden bir yerde eksiklik olmuyor mu?
Luffy'nin hızı suda 0'dır.
Luffynin suda 0 olmasının özel bir nedeni var ama zaten en basitinden şöylede bir mantık kurabilirsin su altında o kadar basınca karşı çok hızlı hareket eden bir ama karada nasıl olur? Kurobi ile kapışırken tekmeleri ne kadar yavaştı sualtında ama karada tekmelerini nasıl kullanıyordu buda bir örnek olabilir..gerçi iş kişisel görüşe kalır senin düşüncen öyledir benim düşüncem böyledir değiştiremeyiz düşüncelerimizi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık