Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Kaido'yu Teke Tekte Yenmiş Sayılır Mı?

Luffy, Kaido'yu Teke Tekte Almış Sayılır Mı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Ee tabi Zoro için plota gerek kalmıyor. Luffyi gösterdiği sırada bı bakıyoruz Zoro güçlenmiş neden? Kimse bilmiyor ama herkes kabulleniyor aynı şekilde bir kılıç alıyor kılıç resmen otomatik kendi kendine hakiyi değiştiriyor üstüne kemikleri kırık ama adama yine inmeden hype sahne çıkarıyor, aşşağıya iniyor bi bakıyoruz minklerin 300 bölümdür sakladığı ve her nedense kullanmadığı bir iksir çıkıyor iksiri alıyor ve gidip marconun yumuşattığı kingi alacak millet 1vs1 Zoro sağ kol aldı bide luffye bak diyecek. :hhh::hhh:
Aynen sırıtmıyor resmen arkasında pankart açmış buradayım diyor ama nereden bilsin millet önündekileri göremiyor.
2y sonra wano dışında Zoro'nun plotlu bir sahnesini göster. Bu adam wanoya gelene kadar bir şey göstermedi zaten, şuan da aldığı şeyler luffy'e göre gayet normal kalıyor. Luffy 2y sonra neredeyse her arc plotla geçti. Adam dressrosa da kucaklanarak kazandı. Kucakdayken burgers bunu az daha bıçaklıyordu tam o anda sabo çıktı karşısına. Whole Cake de brulee olmasa kata pas pas edecekti bunu. Bu durumlara düşmüş adamla zoro'nun şuanki durumu bir değil o yüzden. Zoro'nun wano da ki torpillerini kabul etmişken boş yapmana gerek yok. Bana kalırsa Wano'da mantıklı bir tane olay örgüsü de yok zaten.

Luffy böcek seviyesiyle iki haftada Kaido seviyesine yaklaşıp onu burda yenebildikten sonra ondan daha zayıf olsa bile bir daha teke tek mücadele etseler yine kazanırdı, yani her türlü yendikten sonra imparator seviyesini tamamıyle hak edecek. Mücadele bire bir değil ama bu savaştan sonra Luffy de aşağı yukarı Kaido seviyesi olacak.

Luffy Kaido ile olan son savaşını hakisi tükendi diye kaybetti. Yani bu mücadelelerinde artık en önemli olay haki mevzusu, hakisi daha fazla ve daha güçlü olan kazanacak. Yemek yedikten sonra hakinin hızla yenilendiğini biliyoruz. Luffy yemek yiyip hakisini toplarken Kaido manyak ötesi enerji harcamaya devam ediyordu. OP da büyük güçler fazla enerji tüketir, adam hakisini harcamış olmakla beraber Onigashima'yı uçuruyor yani bu savaşa bire bir diyen maalesef taraflı bakıyor..

2y sonra wano dışında Zoro'nun plotlu bir sahnesini göster. Bu adam wanoya gelene kadar bir şey göstermedi zaten, şuan da aldığı şeyler luffy'e göre gayet normal kalıyor. Luffy 2y sonra neredeyse her arc plotla geçti. Adam dressrosa da kucaklanarak kazandı. Kucakdayken burgers bunu az daha bıçaklıyordu tam o anda sabo çıktı karşısına. Whole Cake de brulee olmasa kata pas pas edecekti bunu. Bu durumlara düşmüş adamla zoro'nun şuanki durumu bir değil o yüzden. Zoro'nun wano da ki torpillerini kabul etmişken boş yapmana gerek yok. Bana kalırsa Wano'da mantıklı bir tane olay örgüsü de yok zaten.
Boş yapmak mı ? Ağa boş yapan sensin farkında değilsin. Luffy ite kalka bu seviyelere geliyor sen gelmiş mızmızlanıyorsun 2y aradan sonra luffynin yaptığı tüm dövüşlerle geldiği noktaya senin gayet normal karşıladığın Zoro wanoda 1 kılıç alarak luffynin o kadar uğraşıp elde ettiği aradaki güç seviyesini kapattı. cidden dalga mı geçiyorsunuz bazen anlamıyorum. Luffy yine çıkıp dövüşerek alıyor güçlendirme Zoronun 2 yıl aradan sonra yaptığı tek şey kılıç kaybetmek oldu onda da powerup aldı :hhh: :hhh:

9 Kızıl Kın komutan seviyesidir hepsini bilemem ama bazıları öyle ve Kid, Law, Killer'da aynı şekilde.
Hocam ben mi yanlış hatırlıyorum bu minkler sulong halinde toplu şekilde jacka daldı adam kalktı yine savaştı sonra inu onu alabildi sulong formunda kaldı ki Jack en güçsüz komutanlardan biri. Hani kinemon falanda öyle ahım şahım şeyler yapamadı benim şuan gördüğüm doffy bunların hepsini dinlenmeden 1vs1 şeklinde sıra sıra alır. Kid,law ve zoro içinde aynı şeyi söylemek zor değil. Zoro herşeyini vererek kesiyor kaido olduğu yerden dönüp bi bitmediniz diyerek vuruyor, kid ne yaptı hiç bilmiyorum, law 1-2 şok verdi kaidoyu ne kadar etkilemiştir diye düşünüyorum ama pek etkili olduğunu görmedim. Aralarında adam akıllı kaidoya karşı durabilen tek kişi yine yamato oldu.

Hocam ben mi yanlış hatırlıyorum bu minkler sulong halinde toplu şekilde jacka daldı adam kalktı yine savaştı sonra inu onu alabildi sulong formunda kaldı ki Jack en güçsüz komutanlardan biri. Hani kinemon falanda öyle ahım şahım şeyler yapamadı benim şuan gördüğüm doffy bunların hepsini dinlenmeden 1vs1 şeklinde sıra sıra alır. Kid,law ve zoro içinde aynı şeyi söylemek zor değil. Zoro herşeyini vererek kesiyor kaido olduğu yerden dönüp bi bitmediniz diyerek vuruyor, kid ne yaptı hiç bilmiyorum, law 1-2 şok verdi kaidoyu ne kadar etkilemiştir diye düşünüyorum ama pek etkili olduğunu görmedim. Aralarında adam akıllı kaidoya karşı durabilen tek kişi yine yamato oldu.
Haklısın.

Boş yapmak mı ? Ağa boş yapan sensin farkında değilsin. Luffy ite kalka bu seviyelere geliyor sen gelmiş mızmızlanıyorsun 2y aradan sonra luffynin yaptığı tüm dövüşlerle geldiği noktaya senin gayet normal karşıladığın Zoro wanoda 1 kılıç alarak luffynin o kadar uğraşıp elde ettiği aradaki güç seviyesini kapattı. cidden dalga mı geçiyorsunuz bazen anlamıyorum. Luffy yine çıkıp dövüşerek alıyor güçlendirme Zoronun 2 yıl aradan sonra yaptığı tek şey kılıç kaybetmek oldu onda da powerup aldı :hhh: :hhh:
İlk mesajında tahrik edici bir üslupla girip sonra boş yapıldı mesajını kişisel algılamanda ki boşluğu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Boş yaptığını belirtmemde ki sebep şuydu; zaten kabul etmiş olduğum bir şeyi tekrar bana söyleyince ne oluyor bu tartışma mı oluyor yoksa başka bir şey mi? Neyse uzatmaya gerek yok.

İlk mesajında tahrik edici bir üslupla girip sonra boş yapıldı mesajını kişisel algılamanda ki boşluğu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Boş yaptığını belirtmemde ki sebep şuydu; zaten kabul etmiş olduğum bir şeyi tekrar bana söyleyince ne oluyor bu tartışma mı oluyor yoksa başka bir şey mi? Neyse uzatmaya gerek yok.
Ağa ben sana diyorum bak ilk mesaja bak alıntı yaptığım mesaja sen orada kabul edip luffynin yanında sırıtmadığını söylüyorsun benim meselem o ben demiyorum kabul ettin etmedin mesele o değil mesele Zoronun, luffynin 2 yıl aradan sonra 400-450 bölümde geldiği noktaya sadece 1 arc içinde gelmesi ve bunu kılıcının çalınması üzerine yapması bu sırıtmayacak birşey değil resmen bağırıyor buradayım diye ben ondan bahsediyorum sen yine gelip bana luffynin yaptıklarını anlatıyorsun.

Ağa ben sana diyorum bak ilk mesaja bak alıntı yaptığım mesaja sen orada kabul edip luffynin yanında sırıtmadığını söylüyorsun benim meselem o ben demiyorum kabul ettin etmedin mesele o değil mesele Zoronun, luffynin 2 yıl aradan sonra 400-450 bölümde geldiği noktaya sadece 1 arc içinde gelmesi ve bunu kılıcının çalınması üzerine yapması bu sırıtmayacak birşey değil resmen bağırıyor buradayım diye ben ondan bahsediyorum sen yine gelip bana luffynin yaptıklarını anlatıyorsun.
Onların hepsini kabul ediyorum zaten. Wano da Zoro da sanji gibi en ihtiyacı olduğu zamanlarda gerekli güçlendirmeleri aldılar. Ama Luffy'nin ki daha farklı bir seviye (bana göre). Bu kişisel görüştür, sen farklı düşünüyorsun dur saygı duyarım. Yani burada Luffy ile Zoro'nun hangisinin daha plotlu olduğunu mu tartışalım. Bana göre 2y sonraki neredeyse tüm arclar da wano da dahil en çok luffye plot gitti. Çünkü ana karakter, ön planda olacak kişi de o. Mesela, Zoro da doffy ya da cracker ile dövüşseydi o zaman onda da görecektik absürt şeyler ki şuan king ile dövüşünde olması bile mucize. Adam savaşamaz durumdayken şimdi gidip sağ kol ile savaşır hale geliyor. Ama Luffy kaç kere bayıldı ve her bayıldığı yer de iki ayağının üstüne düştü adam. Düşman bayıldı mı perte çıkıyor. Bizimki bayılınca denizaltı gelir, yanında güçlü bir adamı olur ya da o taşır filan. Dediğim gibi bu olay da kesin bir şey yok, herkes kendi yorumluyor işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık