Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Bir kaç yıl önce forumda okuduğum bir teori vardı. Teori de Zoro Raftelde Luffy'i öldürüp "beni buraya taşıdığın için teşekkürler kaptan"diyordu. Forumda durdukça bu teorinin harbiden doğru olduğunu düşünmeye başladım.
Güzel final olur aslında ama zoro böyle birşey yapıcak madem thriller parkta neden kellesini ortaya koydu luffy için tutmaz bence

Haha. Tamamdır :D olaya Luffy avatar iddiası da katalim mı? :D Ben de haşin bir Zoro fan olup Zoro=Luffy diyeyim. Sen de Luffy > Zoro = Sanji dersin. Güzel anlaşma :D

Yarıda kalırsa falan nolacak acep :D Nami bisküvi islatma olayı gibi olursa otomatik Luffy üstün kabul ediyorsan tamamdır :D
Avatar da kabul :good: Ama Zoro=Sanji demem her halukarda mümkün değil. Sanji Zoro'dan çok uzak çünkü güç olarak.

Yarıda kalırsa.. Zoro'nun arc içinde aldığı rakibe bakarız. Jack ya da Jack ayarı birini alırsa iddia yine geçerli.

Luffy bence zar zor sağ kol seviyesi oldu ama henüz Amiral seviyesinde değil.

Zaten amiral seviyesinde sayılsaydı Kaido teklemezdi.Bir Yonkou ile bir Amiral seviyesinin bu kadar fazla olması imkansız.Bu adamlara boşuna Dünyanın En Büyük Askeri Gücü denmiyor.

Zaten amiral seviyesinde sayılsaydı Kaido teklemezdi.Bir Yonkou ile bir Amiral seviyesinin bu kadar fazla olması imkansız.Bu adamlara boşuna Dünyanın En Büyük Askeri Gücü denmiyor.
Bu arc sonu bile amiral olamayabilir luffy çünkü tek indiremiyecek gibi duruyor

bana kalırsa Antik Silahlarla ilgili bişeyi olacak.D.leri silahları tetikleyen bir araç olarak düşünüyorum.

Zaten BM geldi muhtemelen aralarındaki savaş ikisini de zayıf düşürür.Ama bana kalırsa ben Luffy'nin Kat'yı yenmesini bile başta beklemiyodum ki tam bir zafer de değildi.Şimdi arc sonlarına doru amiral yonkou yenerse mantıksız derecede güçlenen shounen karakterlerine döner.

Aklımdan çıkmayan yegane şey savaşın ortası veya sonlarına doğru Teach'in veya Donanmanın gelmesi.Hele de Ryokugyu gelirse.

Bende forumda bunu anlamıyorum imparatorları amirallerden üstün tutuyorlar. Bire birde kimin yeneceğini bilemeyiz. Amiraller olmasa imparatorlar dünyaya hükmeder. Bunlarda salak değil elbet kendi aralarında savaş sonrası mal paylaşımı için bir antlaşma yapıp savaş açarlar o kadar güçleri varsa. Bence Asker sayısı ve kalitesi olarak birbirini dengeliyorlar. Ayrıca geçmişte meydana gelen Rocks korsanları olayı var. Daha açıklamadılar. Açıkladıklarından anladığımız kadarı ile bunlar denizcilere veya hükümete kafa tutup yenilmişler. Korsanlar bunu denemiş yani daha önceden. Ayrıca Rocks kelimesindeki her bir harfin bir korsan tayfasının adının baş harfi olduğunu düşünüyorum.

Avatar da kabul :good: Ama Zoro=Sanji demem her halukarda mümkün değil. Sanji Zoro'dan çok uzak çünkü güç olarak.

Yarıda kalırsa.. Zoro'nun arc içinde aldığı rakibe bakarız. Jack ya da Jack ayarı birini alırsa iddia yine geçerli.
Zoro'yu zorlayabilir ancak bence de Zoro alır.Her şeye rağmen hakili kılıçlar çok riskli.Sanji = Zoro bana kalırsa yanlış

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık