Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Eğitim Almasaydı

Ne durumda olurdu?

• 1- Kol/Bacak - Şu anki seviyesi

• 2- Kol/Bacak - Daha düşük seviye

• 3- Sapasağlam - Şu anki seviyesi

• 4- Yonko emrine girerdi

• 6- Öldürülürdü

• 7- Esir düşerdi

• 8- Diğer

• 9- Sapasağlam - Daha düşük seviye

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hiçbir şey değişmezdi. Ne ölür ne kol bacak bırakır ne tayfasından birilerini kaybeder ne de güç seviyesi değişirdi.

Oda en dandik karakteri bile öldüremiyor kaldı ki ana karakter ya da tayfadan birisi ölsün.

Yine KK olacağı için düşmanlarını bir şekilde aşardı. Yani gücü de değişmez.

Zor durumda kalmaya gelince zaten defalarca kez esir düşüp defalarca kurtarılmışken ara olmasa bile ana karakterimiz ve tayfası ister bal deyin ister kurgu bir şekilde yine sıyıracaktı her şeyden.

Edit: Yonkou emrine girmezdi tabi. KK olacam ben deyip dayak yer kaçar sonra yine gelir dayak yer esir düşer kurtarılır sonra yine gelir yenene kadar bu döngü devam ederdi :)

Kimse konuya yorum yapmamış yalnız. Kuma ve Rayleigh olmadan Sabaodyde Kizarudan kurtulsa ne olurdu diyor. Yani saklanacak veya bir gemiyle kaçacaklar. Hancockla hiç tanışmayacak. Acein idaminı öğrenecek. Tüm tayfası yanında olacak ama Hancocksuz IDye girebilir mi? Girerse çıkabilir mi? Tayfa Luffyi vazgeçirebilir mi? En kötü bir şekilde MFye gitseler Croco Jinbe Ivankov olmayacak. Hancock düşman olacak. Sağ çikabilirler mi?

Bence ID ye giremezler ve MFde ölürlerdi. Tayfa Luffyi ikna etse ve NWye girseler kesin ölürlerdi. Kidd gibi agresif ancak gerektiğinde geri çekilen bir adam kol vermiş, Urougeu ölesiye dövmüşler adam gökyüzüne zor kaçmış. Luffy gibi söz dinlemez adamın NWde sağ çıkma ihtimali yok. Cavendish veya Chinjao bile öldürebilir yani Dofa falan gerek yok.

Kimse konuya yorum yapmamış yalnız. Kuma ve Rayleigh olmadan Sabaodyde Kizarudan kurtulsa ne olurdu diyor. Yani saklanacak veya bir gemiyle kaçacaklar. Hancockla hiç tanışmayacak. Acein idaminı öğrenecek. Tüm tayfası yanında olacak ama Hancocksuz IDye girebilir mi? Girerse çıkabilir mi? Tayfa Luffyi vazgeçirebilir mi? En kötü bir şekilde MFye gitseler Croco Jinbe Ivankov olmayacak. Hancock düşman olacak. Sağ çikabilirler mi?

Bence ID ye giremezler ve MFde ölürlerdi. Tayfa Luffyi ikna etse ve NWye girseler kesin ölürlerdi. Kidd gibi agresif ancak gerektiğinde geri çekilen bir adam kol vermiş, Urougeu ölesiye dövmüşler adam gökyüzüne zor kaçmış. Luffy gibi söz dinlemez adamın NWde sağ çıkma ihtimali yok. Cavendish veya Chinjao bile öldürebilir yani Dofa falan gerek yok.
+1 Bir de kutsala vuran Luffy diye diğer novaları bırakıp Luffy'e giden Kizaru, Luffy'i sağ komazdı. Mf'de Ace ile yanyana idama getirilir, Dragon, Garp, Tayfa belki Shanksla idam durdurulur seri öyle devam ederdi.

Sonrasında eğitim almasa sadece seri uzardı. Doffy'e gelene kadar 40 tane şişirme düşman getirmek zorunda kalırdı. Ama yine süre dışında değişen bir şey olmazdı.

Üye silindi 1004

WCI’dan zor kaçan Luffy (kuyruğunu kıstıra kıstıra ve abisinin dostu olan adamı arkasında bırakarak (Sanji’nin ailesini bırakıp yemek yapmasından bahsetmiyorum bile)) iki yıl eğitim almasa ve Hancock’la başlayan çevre yapma süreci yaşamansa annesinin elini öper Big Mom’ın kızlarından birine koca olurdu.

2 senede ölen nova var mı?
Luffy ile Zoro Nova mı yani ? geç bunları ya. Örnek kabul edilecek başka bir karakter yok süpernova olarak. Luffy tek kendi kulvarında. Ha Kid var , onun durumu da ortada. Ki Luffy neler yaptı neler. Sabaondy adasında her şey belliydi zaten hiç bir şey değişmedi.

Kid, Oruç, Hawkins, Apoo 2 sene dayanmış emir altına girmeden. Luffy bi Kid bi Oruç bi Hawkins bi Apoo etmez mi diyorsun?
Yok eder fazlasını eder ama sadece hayatta kalmışlar, açılamamışlarki fazla. Biraz açılınca kafalarına vurmuşlar.

Luffy Dof'u indirdi, Katayı indirdi.Bunları yapamazdı mesela.

"Öldürülürdü" seçeneği gereksiz olmuş bana kalırsa. Evren ölür Luffy ölmez çünkü. Hani Op mantığı bu sonuçta :( Lütfü eğitim alsa da almasa da ilerlemesi bir şekilde. Eğitim birşeyleri biraz daha mantıklı kılmak için gerekliydi mangala açısından ama ne kadar mantıklı oldu eğitimden sonra o da tartışılır :oops:

Kol-bacak verir devam ederdi en fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık