Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
1. Cevap luffy udonda deniztaşı kelepçeleri ile kaç tonluk kaya kaldırıyor ki deniztaşı meyvesiz halinden bile daha güçsüz yapıyor kendisini sen bunu Zoro ile mi kıyaslıyorsun. Hadi bunu geçtim water7 de iki bina arasında kalan luffy binaları yerinden sökerek oradan çıkıyordu!!?!?
2. Cevap kaidoya o kadar vurmasına rağmen tepki vermeyen kaido o saldırıdan sonra afallıyor kaidonun %10 u kadar bile dayanıklılığı olmayan Zoro için bu saldırı kesin ölümdür. Burası biraz daha teorik Şöyle düşün luffynin yeni tekniği ile attığı bir atakta Zoro kılıca veya kendine haki basarak bile kendini koruyamaz çünkü bu saldırı kendi hakisini rakibin içinde patlatmaya yarıyor eğer bir yere haki basılmış ise bu daha iyi olur çünkü hem alacağı yol önceden kullanılmış olur hemde orada daha fazla etki bırakması için rakibin hakiside vardır.
Edit: bu konudaki durum gerçekleşir ise Minecraft oynayan bilir; luffy respawn yerinde bekleyerek farm yapar :)
Tamam Luffy Korsanlar kralı hatta şu anda Kaidoyu tek hamlede indirmemesinin tek sebebi yeni teknikler geliştirmek için Kaidoyu denek olarak kullanmak istemesi :D
Alayını yer. Red roc yese alayı teke gidecek burada.
Yanlışın var tek bir red rocla hepsine tek atar hızını alamayıp manga sayfasını geçip fanlarına tek atar bu da yetmezmiş gibi Odaya boşta kalan ayağıyla bir tekme vurarak manga yazmanız için size müracaat etsin :hhh:

Beyler şaka mısınız siz

Tamam Luffy Korsanlar kralı hatta şu anda Kaidoyu tek hamlede indirmemesinin tek sebebi yeni teknikler geliştirmek için Kaidoyu denek olarak kullanmak istemesi :D

Yanlışın var tek bir red rocla hepsine tek atar hızını alamayıp manga sayfasını geçip fanlarına tek atar bu da yetmezmiş gibi Odaya boşta kalan ayağıyla bir tekme vurarak manga yazmanız için size müracaat etsin :hhh:

Beyler şaka mısınız siz
Senin kadar şakacı olmasakta arada bir oluyor şaka yaptığımız ;)
Ben o kadar şey yazdım tek atar diye ben sana sorsam dersin kapalı gözünü açacak alacak yada ashura yapacak sence hangisi daha komik ??

Senin kadar şakacı olmasakta arada bir oluyor şaka yaptığımız ;)
Ben o kadar şey yazdım tek atar diye ben sana sorsam dersin kapalı gözünü açacak alacak yada ashura yapacak sence hangisi daha komik ??
Emin ol seninki daha komik :hhh: biz Zoronun sınırına dair bir dövüş görmedik şimdi ne yaparsa yapsın altı doldurulabilir ama Luffy Kaidodan çeyrek yiyince Udonda daha önce ilk defa duyduğu haki çeşidinde iki güne usta oldu ve siz bunu tek atar örneğiyle bize getiriyorsunuz ashuraya gelince aynı arc Luffy iki tane pp açtı (hiç beklenmeden) ama ashura kadar olay olmadı neden çünkü Luffy lastik çünkü Luffy irade çünkü Luffy bir öldürmeyen kami öldürmüyor
Ashurayı bu arc görür anlarız ne olduğunu siz tasalanmayın

Beyler şaka mısınız siz
Zoro zarar almayan bir vücuda mı sahip? Zoro base Luffy'den çok daha mı hızlı? Luffy full avantaj dolu Zoro'ya karşı. Birinci geleceği görüyor. İkincisi base hali bakın g2 kullanmayan hali bile Kaido'nun Thunder Bagua'sına tepki verebiliyor. Ve kafasının bir kısmına hasar almasına rağmen o atağa dayanabiliyor. Bu atak Oden'i teklemişti, G4 Luffy'i de teklemişti. Hız olsun, k.haki olsun zaten avantajlı. Saldırı gücü anlamında Red Roc Kaido'ya baya baya hasar bırakıyor adam ondan sonra Roger, Rock, WB felan anımsıyor.

Zoro'ya ne vursa işe yarar. G4 gibi bir şeye ihtiyacı yok Zoro karşısında. Bütün statları Zoro'dan yüksek zaten. K.haki olsun, hız olsun, teknik olsun, b.haki olsun. Zoro'nun tek tehlike yaratabileceği nokta Enma ile sağlam oturtmak. Onda da Luffy tek darbeye düşmez.

Zoro ise daha Killer hakisiz atağına yerleri öptü. Luffy'den o tarz yerleri öptürecek çok saldırı çıkar. Elephant serisi olsun, red hawk, red roc, gatling teknikleri.

Zoro zarar almayan bir vücuda mı sahip? Zoro base Luffy'den çok daha mı hızlı? Luffy full avantaj dolu Zoro'ya karşı. Birinci geleceği görüyor. İkincisi base hali bakın g2 kullanmayan hali bile Kaido'nun Thunder Bagua'sına tepki verebiliyor. Ve kafasının bir kısmına hasar almasına rağmen o atağa dayanabiliyor. Bu atak Oden'i teklemişti, G4 Luffy'i de teklemişti. Hız olsun, k.haki olsun zaten avantajlı. Saldırı gücü anlamında Red Roc Kaido'ya baya baya hasar bırakıyor adam ondan sonra Roger, Rock, WB felan anımsıyor.

Zoro'ya ne vursa işe yarar. G4 gibi bir şeye ihtiyacı yok Zoro karşısında. Bütün statları Zoro'dan yüksek zaten. K.haki olsun, hız olsun, teknik olsun, b.haki olsun. Zoro'nun tek tehlike yaratabileceği nokta Enma ile sağlam oturtmak. Onda da Luffy tek darbeye düşmez.

Zoro ise daha Killer hakisiz atağına yerleri öptü. Luffy'den o tarz yerleri öptürecek çok saldırı çıkar. Elephant serisi olsun, red hawk, red roc, gatling teknikleri.
Çok haklısın sarhoş Kaidodan tek yiyip 1 hafta sonra tek bir saldırıda adamın hayatını film şeridi gibi gözünün içinden geçirdi ilk defa tek yediğinde de geleceği görüyordu g4 ile taramalı tüfek gibi Kaidoyu taradı ama nafile 1 hafta içinde ne değişti ne kadar değişti adam oturduğu yerden Power up alıyor Zoro da onunla dövüşürken geleceği f yanlış anlaşılmasın Zoro yener demiyorum ama tek yer kafalarından çıkın artık

Neredeyse herkese yenere bastım da hiçbir şeyden emin olamayız ki mevzu dövüşler olunca.

Çünkü hiçbir karakterin son gücüne kadar dövüştüğü, kendini zorladığı bir dövüşünü görmedik.

Zoro: Adamın zaman atlaması sonrası tek rakibi Pica'ydı onu da alay ede ede yendi. Şöyle Kaku gibi zorlu bir rakip çıksa napardı bir halt bilmiyoruz. Kaido'yu kesmesi ciddi başarı da gene de üst limiti nedir ne değildir hakkında ciddi bilgimiz yok.

Sanji: En son yüzyıllar önce şu balıklardan biriyle kapışmıştı.

Jinbe: Üsttekilerle aynı terane.

Urouge: Bir tatlı komutanı yenmiş gerisi gelmemiş. Adamın gücü hakkında en ufak fikrimiz yok.

Jack: Çok dayak yedi ama nasılını pek görme şansımız olmadı sanki :D. Ya da ben mi kaçırdım şerh düşeyim

Apoo: Sadece meyve yeteneğini biliyoruz gerisi yok. Ani saldırılarla bizimkileri oyaladı ama devam etse dövüşe asılsa ne yapabilir çok emin değilim.

Kuma: İva chanla karşılaştı ama çok uzayan ölümüne bie dövüş olmadı. Zaten MF savaşını baz almak çok doğru değil. Daha koka bile meydanda değildi.

Hancock: Kral hakisi olan Luffy üzerinde bir işe yaramayan bşr meyveye sahip. Ama bunun haricinde temel dövüş yetenekleri nasıl bilemiyoruz.

X Drake: Apoo gibi ortada koşturdu durdu.

Not: Son bölümleri hızlıca güncele geleyim diye yavan okudum. Yani "hayır aga nerenle okudun bak şurada tam gücünü gördük burada falancadan tek yedi" gibi eleştirileriniz olursa açığım. Ama şunu da diyim karakter ayakta duramayacak kadar dövülmeden yenildi saymıyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık