Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Hakisini geliştirmeye devam ederse, seride alamayacağı karakter yoktur. Meyve de ek bir güç olduğu için, Dofy üzerine şimdilik G4 kullanmaya devam edecektir.

Bu odaya bağlı oda bu savaşı yönetir ise luffy 2 günde hepsini alır. Ama eğer oda bıraksa git ne yapıyorsan yap dese 10 dakika içinde luffy bu kişilerin yarısını sakat bırakır diğer yarısını öldürür.

Kılıçsız Zoro ne yapacak? Yanına iki kişi daha alıp SELENA çağırır gibi ODA'yı mı çağıracak?:D

Valla Enma konusunda ben manganın yalancısıyım. Şu an için Enma, Zoro'dan daha fazla adam yerine konup değer görüyor mu? Evet.:bilmem:Mangada olanı söylüyorum.
Zoro kılıç kullandığı için yani elinde gözle görülen bir cisim tuttuğu için bu kadar gözünüze batıyor Luffy balon şişirir gibi kendini üfleyip şehirleri yıkacak güce ulaşıyor ama Zoro daha kılıcı tutarken gücünü ispat edince ne Enmaymış muhabbetleri dönüyor kimsenin tutmaya dayanamadığı kılıcı Zoro dört dörtlük kullanınca ben mangaka Zoroyu övüyor diye anlarım her ne kadar siz mangayı farklı yorumlasanız bile bu Zoroyu düşürmez ;)

Kılıçsız Zoro ne yapar konusuna gelince şunu söyleyeyim ki Zoro antrenmanlarını lastikle yapmıyor tonluk halterlerle yapıyor yani kılıçsız bile olsa hakiyle beraber büyük bir darbe indirmesi g4 olmayan Luffy benzeri bir güçte olur :D
Knk luffynin kaidoya 1000. Bölümde vurduğu darbeyi düşün kaçı bu darbeden sonra kalkar hesapla !!???
Zoronun tek yiyeceğini düşünüyorsan tartışmanın bir anlamı yoktur :üzgünüm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık