Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248

Üye silindi 1004

Dünya'nın en iyi hakisini bile öğrense alamaz. O hakileri vites olmadan kullanmaz Luffy. Kullansa bile Ace'in ateşi kadar yer yakar.

G2 G3 vites değil sanki. Onlar olman da alamaz yani net. Luffy'i küçük görmek için demiyorum bunu Oda'nın kurduğu yapıya aykırı diye.
Bana da luffy den yok bunu alalım yok şunu alalım konuları saçma geliyor ama kaido'ya G3 ile ne yaptığı belli ki onda içten patlatmada yok. O darbeyi apoo, oruç Jack yese net ölür.

Üye silindi 1004

Bana da luffy den yok bunu alalım yok şunu alalım konuları saçma geliyor ama kaido'ya G3 ile ne yaptığı belli ki onda içten patlatmada yok. O darbeyi apoo, oruç Jack yese net ölür.
Jack ve Oruç yese ölmez tank onlar sonuçta. Apoo öbür tarafın yolunu tutar ona lafım yok.

Nasıl yok sırf alev ekledi diye mi zarar vedi yani g4'le bile zarar verememişken. Bence vardı ama cizimlerden anlaşılmadı özellikle elini alevle kaplamışken kullanıp kullanmadığını anlamak zor.

Nasıl yok sırf alev ekledi diye mi zarar vedi yani g4'le bile zarar verememişken. Bence vardı ama cizimlerden anlaşılmadı özellikle elini alevle kaplamışken kullanıp kullanmadığını anlamak zor.
Kullansaydı iç organlarının zarar görüp görmediğini anlardık. Orada hyo ve kınların yaptığı hakiyi kullanıyor. Haki 3 tür. Biri kaido'ya zarar veremeyen. 2. Kınların bildiği kaido'ya zarar veren. 3. Doğrudan İç organlara zarar veren. Luffy yüksek ihtimalle 2.'yi kullandı. 984 de yamato'ya da aynısını kullanmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık