Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Lise Anıları

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Bizim din kültürü derslerine giren hocayla, türk edebiyatı dersine giren hoca müdür tarafından değiştirilmişti. Din hocası mesela din dersini baya seviyordu, türkçe hocası da türkçe dersini. İki ders de cansızlaşmıştı değişiklikten sonra. İlginç.

Tam olarak benim anım sayılmaz. Ama okuldaki birtakım kişilet cumaya gittiklerinde camideki ayakkabı kutularının anahtar girişlerinin öğretmenler odasındaki dolapların anahtar girişleriyle aynı olduklarını fark edip, bir şekilde o kutulardan birini yürütüp anahtar yaptırıp sınav sorularını çalmışlardı.

Din ahlak bilmemne diye her tarafa caka satan bu tiplerin davranışları şaşırtıcı değil mi? Değil mi???? Bence değil. Nedense... :ehe:

İlk aklıma gelen, fizik hocamız vardı YGS'de ilk 80 bine girenlere özel ders veriyordu. Biz de bu durama tepki göstermek için sınıfın arka tarafına bir tane tahta yerleştirdik. Onun derslerinin olduğu zaman bizim ekip arkada tarafa geçer, bir arkadaşı tahtaya kaldırtıp ders anlattırırdık.

Karne zamanına yakın bir dönemdi, bizim sınıfın devamsızlık ibresi full olduğu için herkes o günlerde mecbur okulda tabi. Diyoruz hocam ders işlenmiyor salın bahçede top falan oynayalım ama yok diyorlar. Okul neredeyse boş ama hani bizi görüp aynı şeyi talep edecek bir kalabalık yok. O aralar bizim sınıfın da kapısının iç kolu kırık ve kapatmıyoruz içeride kalmamak için.

Koku bombası aldım sınıfta patlatmak için ve patlatıp çöpe attım. Sınıfın kokmasını geçtim koku tüm koridoru hatta karşı çapraz koridoru bile kapladı. İdareden müdür yardımcısı geldi, hocam salın bizi bahçeye çıkalım falan diyoruz koridorda herif yok diyor. Adam içeri girdi bize nutuk atıyordu ki kapı cereyandan bir kapandı... Çıkmak için kapıya vuruyoruz ama duyup gelen yok çünkü okul boş. Müdür yardımcısı telefonla adam çağırdı kapıyı açtırmak için. İçeride 5 dk kokuyu çekince gençler herkes bahçeye ama koku gidene kadar dedi saldı bizi. Koku tüm gün çıkmadı :rolleyes: Sonrası ayrı mesele...

Kızla çıkmaya ilk başladığım zamanlarda en yakın arkadaşım yürüdüğü kızla okulun önünden geçiyordu. Çıktığı kız da yan bankta oturuyordu... Çıktığı kızın bana bir bakışı vardı. Çünkü ben tanıştırmıştım ikisini... Maniti alıp kalkmıştım. Bunu hiç unutamıcam galiba.

Kızla çıkmaya ilk başladığım zamanlarda en yakın arkadaşım yürüdüğü kızla okulun önünden geçiyordu. Çıktığı kız da yan bankta oturuyordu... Çıktığı kızın bana bir bakışı vardı. Çünkü ben tanıştırmıştım ikisini... Maniti alıp kalkmıştım. Bunu hiç unutamıcam galiba.

Tarantino filmi gibi sahneymiş. Devamında silahlar konuşsaydı keşke.

Karne zamanına yakın bir dönemdi, bizim sınıfın devamsızlık ibresi full olduğu için herkes o günlerde mecbur okulda tabi. Diyoruz hocam ders işlenmiyor salın bahçede top falan oynayalım ama yok diyorlar. Okul neredeyse boş ama hani bizi görüp aynı şeyi talep edecek bir kalabalık yok. O aralar bizim sınıfın da kapısının iç kolu kırık ve kapatmıyoruz içeride kalmamak için.

Koku bombası aldım sınıfta patlatmak için ve patlatıp çöpe attım. Sınıfın kokmasını geçtim koku tüm koridoru hatta karşı çapraz koridoru bile kapladı. İdareden müdür yardımcısı geldi, hocam salın bizi bahçeye çıkalım falan diyoruz koridorda herif yok diyor. Adam içeri girdi bize nutuk atıyordu ki kapı cereyandan bir kapandı... Çıkmak için kapıya vuruyoruz ama duyup gelen yok çünkü okul boş. Müdür yardımcısı telefonla adam çağırdı kapıyı açtırmak için. İçeride 5 dk kokuyu çekince gençler herkes bahçeye ama koku gidene kadar dedi saldı bizi. Koku tüm gün çıkmadı :rolleyes: Sonrası ayrı mesele...
Tam senden beklediğim bir aksiyondu. Lisedeki profilin kafamda canlandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık