Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Lise Anıları

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
hocaya hocam ben sigara içmeye çıkıyorum diyip monttan sigara alıp sınıftan çıkmıştım ve sonra hoca montumu alıp müdüre götürence cebimden çıkan ıvır zıvırlar sonucu okuldan atıldım sonra geri aldılar tabi :D

optimistic

hocaya hocam ben sigara içmeye çıkıyorum diyip monttan sigara alıp sınıftan çıkmıştım ve sonra hoca montumu alıp müdüre götürence cebimden çıkan ıvır zıvırlar sonucu okuldan atıldım sonra geri aldılar tabi :D
hacı sen ucundan dönmüşsün :oleyo2:

Ben okuldayken 4 saat uyur 4 saat makara yapardım.2 ders aralıksız uyuduğumu bilirim zil sesine dahi uyanmamışım öğretmenlerde pek karışmazdı zaten bana. Neyse bir gün miilete sataşıp duruyorum, Hoca oğlum git müdür yardımcısına beni Osman Ayhan gönderdi de dedi. Bende ney Osman Hayvanmı gönderdi diyim dedim. Film orada koptu zaten :D

Ders coğrafya'ydı. Haritaları işliyoruz. Hoca haritadan Avrupa ülkelerinden birisini gösterdi ve burası neresi dedi. Arkadan bir ses gülerek bu yanıtı verdi: "Hocam Suriye mi". Hoca sesini kalınlaştırarak "Ulan dangalak orası Suriye olur mu hiç" dedi biz bir koptuk :hhh:

Din kültürü derslerinde Vampir Günlükleri izleyip hocayı diziye alıştırmak, ders işlenecek vakitte cinlere karşı etkili savunma sanatları üzerine kafa yorup müfredatın içinden geçmek.. Özlüyorum. Hogwarts'ın yetersiz eğitim programına rest çekerek çocuklara hakkıyla karanlık sanatlara karşı savunma öğretmeye çalışan Lupin gibiydi canısı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık