Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

League of Legends: Wild Rift (2020)

300 ping ile açık betasını denemiştim ama telefonumda grafikleri biraz kasıyordu :( Umarım bizim sunucumuzda biraz daha optimize olmuş olur.

Normal oyun= zaman kaybı.
Benim için de dereceli öyle.Neden kendimi yorayım ki? Neden kazanmayı hak etmeyen insanların kazanmasını sağlamak için kendimi sinire,strese sokmalıyım ki?
Normal oyunda çok fazla eğleniyorum.Yenmek ya da yenilmek tamamen anlamsız oluyor.Kafama göre oynuyorum.Canım nasıl isterse.

Denenir. Mobile Legends çukuruna bile düşmüştüm birkaç yıl önce, ondan iyidir. Sadece android için mi çıkacak 10 Aralık'ta?

Benim için de dereceli öyle.Neden kendimi yorayım ki? Neden kazanmayı hak etmeyen insanların kazanmasını sağlamak için kendimi sinire,strese sokmalıyım ki?
Normal oyunda çok fazla eğleniyorum.Yenmek ya da yenilmek tamamen anlamsız oluyor.Kafama göre oynuyorum.Canım nasıl isterse.
Normal oyun işte böyle düşünen insanlar olduğu için zaman kaybı. Kazanmak umurunda değilse neden oyunu oynuyorsun ki.
Denenir. Mobile Legends çukuruna bile düşmüştüm birkaç yıl önce, ondan iyidir. Sadece android için mi çıkacak 10 Aralık'ta?
İOS’a da gelecek. Daha sonra switch ve konsollarada gelecek sanırım.

Normal oyun işte böyle düşünen insanlar olduğu için zaman kaybı. Kazanmak umurunda değilse neden oyunu oynuyorsun ki.

İOS’a da gelecek. Daha sonra switch ve konsollarada gelecek sanırım.
Kendim için cevap verecek olursam.Normal oyun girip Trollemiyorum zaten bende :) Emin ol normal oyunda bile insanlar bana "Bu ne ciddiyet.Normal oyunda Main karakterini almak da nedir!" gibi şeyler yazıyorlar.Normal oyunda yenildiğim de ya da kötü takım geldiğinde umurumda olmuyor sadece.Ben yine aynı oynuyorum.Değişen tek şey sinir,stres olmuyor oluşum.Kazanmak konusuna gelirsek.Kim kaybetmek ister ki? Dereceli girdiğimde ise Kazanmak uğuruna bir şeyleri kaybettiğimi fark ettiğim için Normal oyun giriyorum.Tabii Dereceli daha bir ciddi oluyor.Herkes kazanmak istiyor.Senin için zevkli olan kısmı burası sanırsam.Senin için "Rekabet" benim için "Eğlenmek" daha ön planda.Lol ün dereceli kısmı ise bir süre sonra "Eğlence" kavramını kaybediyor ve geriye sadece "Sinir,Stres,Rekabet" kalıyor.Ben ise değerli vaktimi,eğlenmek için harcadığım değerli vaktimi bir süre sonra sinir ve strese dönüşen bir oyuna harcamak istemiyorum.En iyi seçenek Normal oyun da eğlenebilmek.Ben de fazlasıyla eğleniyorum.Arkadaşlarla oynamak çok daha eğlenceli oluyor.Bir ara oynayalım Wild Rift i.

Bilgisayarda bu kadar kanser iken telefonda nasıl olacağını tahmin edemiyorum. Bilgisayar gibi olmaz.

Edit: Aatrox yokmuş hiç dokunmam o zaman :of:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık