Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

League of Legends: Wild Rift (2020)

Try ve garenle İre’ye kaybetmek çok zor bence. Mundo ve Nasus’ta 6’dan sonra cok güçlü ire karşı. Bence Singed ve Camille hariç hepsine kaybeder.
Try 6 lvldan sonra can sıkıntısı tabii de ben oynadığım kadarıyla karşıma gelen adamlar da çok iyi değildi zaten.Fiora ve Jax matchupı hariç İre'nin bariz bir kaybettiği eşleşme olduğunu düşünmüyorum.Try konusunda da 6 dan önce 5 stack yapabilmiş bir İrelia bence net daha üstün kesmesi lazım.Nasus eşleşmesi de öyle en azından oynadığım kadarıyla.Mundo'ya karşı pek oynamadım açıkçası onun hakkında net bilgi sahibi değilim ama onun da mantığı Nasus Try ile aynıdır çok büyük ihtimal.

K ile övünme ligle övün ?
Üff.Plat 3 bitirdim bu sezon.Dereceli girmek bana göre tam bir saçmalık.Bu yüzden dereceli girmiyorum.Takımıma salak salak herifler geliyor bende diyorum ki kendi kendime "bu herifleri taşımak zorunda mıyım? hayır! girerim normal oyun eğlenceme bakarım!"

Üff.Plat 3 bitirdim bu sezon.Dereceli girmek bana göre tam bir saçmalık.Bu yüzden dereceli girmiyorum.Takımıma salak salak herifler geliyor bende diyorum ki kendi kendime "bu herifleri taşımak zorunda mıyım? hayır! girerim normal oyun eğlenceme bakarım!"
Normal oyun= zaman kaybı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık