Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

kled alır bence . ultisi ile beraber 3 tane dash i var. ayrıca ultisi ile stun yemiyor.q sunu tutturunca direkt burstler varusu

• Like
Tepkiler: Vvv
Tam videoyu izlemedim ama Büyü direnci falan kasmadın diyorlardı önceki yorumlarda. Ap kasan adam full zırh çıkarsan tabi tek yersin :S
O video öncesi Varus benim için arabalı minyondan farksızdı, bizim junga ben tek elimle oynuycam, git bizimkilere yardım et dedim. O kadar rahattım hani. Ninja tabisinin armor parçasını alana kadar ap kastığını fark etmemiştim, orası benim hatamdı. Ama merkür alsam bile şu hasara etkisi olacağını sanmıyorum.

Varusu Yorick üzerinden yorumlamamın sebebi şu; bu oyunda Yorick'e sıkıntı çıkartan tüm şampiyonlar çok mobil olmasalar bile bir kaçma skilline sahipler, hem çok kırılgan hem de mobil olmayan bir çarın Yorick'i hiç zorlanmadan ezebiliyor oluşu durumun vehametini çok iyi gösteriyor. İşin içinde mantık yok, nerf yemek zorunda.

O video öncesi Varus benim için arabalı minyondan farksızdı, bizim junga ben tek elimle oynuycam, git bizimkilere yardım et dedim. O kadar rahattım hani. Ninja tabisinin armor parçasını alana kadar ap kastığını fark etmemiştim, orası benim hatamdı. Ama merkür alsam bile şu hasara etkisi olacağını sanmıyorum.

Varusu Yorick üzerinden yorumlamamın sebebi şu; bu oyunda Yorick'e sıkıntı çıkartan tüm şampiyonlar çok mobil olmasalar bile bir kaçma skilline sahipler, hem çok kırılgan hem de mobil olmayan bir çarın Yorick'i hiç zorlanmadan ezebiliyor oluşu durumun vehametini çok iyi gösteriyor. İşin içinde mantık yok, nerf yemek zorunda.
zaten nişancı yayı vardı varusta mahvolmus mu gidecek nashormu gidecek anlamak güc olurdu zırh itemi yanlış değil.

Son düzenleme:
Boşa tartışıyorsunuz. Yorick'i üç saniye içinde stunlayıp tekleyebilen Varusu hiçbir top şampiyonu yenemez. Beni tilt etmek için Yorick güçsüz ehe falan yapıyorsunuz ama sizin de çok iyi bildiğiniz gibi Yorick kaçış skilli olmayan tüm şampiyonların korkulu rüyasıdır, ama Varus karşısında çalışmıyor bu. Adama ışık hızında full kombo çekiyorsun, tam ana hasarı vurmaya başlayacağın an bir stun koyuyor hooop gri ekran. Daha oyunun başında ne item ne de level farkı olmadan yaşanıyor bu olay. Yorick'e bunu yapan diğer top lane çarlarına neler neler yapar düşündükçe beynme kan sıçrıyor. Sett'in ilk çıktığı günler hariç daha bozuk bir çar görmemiştim, full canlı rakibi tek komboyla kesmek insan işi değil. Bir sonraki yama nerf gelmezse köpek gibi ulurum.
1 minyon almak için yarı cana iniyorsun. Rangelere karşı oynamayı bilmiyorsun

Kafa kafaya giriyorsun diyorum nasıl savaşcı değil. Rakibin full canla girmesi sorun değil. Tek problem dodge atabilmesi ki o da kolay değil. Kled bu yüzden sıkıntı yerinde durmuyor(birde pasifi sıkıntı maraz yükü kalkıyor). Ya isterse full canla girsin, solo da dövüşcü gibi oynuyorlar. Varusking in tüm maçlarını izliyorum.

İşte öyle değil. Adamlar kör seçim alıyor master elo cha elo farketmiyor. Kör seçim almasalar ve dediğin gibi olsa en çok oynanan ilk 10 şampiyon arasına girmez zaten. Counter pick olarak alsalar ilk 50 ye bile girememesi lazım. İzlemediğiniz ya da oynamadığınız için size öyle geliyor. En önemisi hero geri düşmüyor. Yani lane den 0 5 de çıksan ilk iki itemde bile aşırı iş yapıyor. Şöyle dışarıdan baktığın zaman bu match up ı alamaz bu diyorsun(gücünü bilmeyen biri) ve alıyor. Top lane en zayıf olduğum lanelerden biri. 1 vs 1 mekaniklerim iyi değil ama ona rağmen lane kaybetmedim. Aklınıza gelebilecek rengar riven irelia renekton darius kim olursa ezip geçiyor. Mid de fizz zed farketmiyor eziyor geçiyor. Midde range şampiyonlar zigs xearth gibilere karşı iyi olmuyor. Farma yatmak zorunda kalıyorsun. Takası seven ve kafa kafa girmeyi seven şampiyon olduğu için top da oynanmaya başlandı zaten. Midde early takası en güçlü şampiyonlardan biri viktordur ona lane i dar ediyor. Eksi yönleri var mı var tabii ki. Özellikle ultin yokken gank yediğinde top da şansın yok. Bunu bildiklerinden genelde kamplıyorlar zaten. Ama ultin varsa ve bariyerin varsa 1 vs 2 yi rahat oynyabiiyorsun.
@Cavitq11 TFT girecek misin? Bir el atalım müsaitsen.
Zor gibi bugün girersemde geceye kalır,aktifsen haber ederim olur mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık