Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

İnvoker'a 10 yeteneği olması dışında çok benzerliği yok.Hatta ben daha çok benzemesini isterdim.Büyük büyük yetenekleri olsun hortum,alev topu gibi.Lol'de bu kadar büyük skiller yok tabi.Büyü kombinleyen mage elbet gelecekti.Bu çarla tuşlara 2 defa basarak büyü atıyorsun.Invoker'la 3 defa basarak büyü hazırlıyorsun.Yanlış hatırlamıyorsam büyüleri birleştirip R ile hazır hale getiriyorsun.Dota için uygun ama LoL için çok yavaş kalıyor.
Esinlendikleri diye belirttim oysa:s
İnvo qwe ile ekstra pasif statlar elde ediyor. Ulti ile bu element kombinasyonlarını uyacak şekilde skille dönüştürüyordu. Burada sanki "8-9 skill kombosu bunun da olsun sonrasına bakarız" gibi bir yaklaşım var. Karma'nın mantrası da 1lvl de açık mesela. Benzer bir konsept ile çok daha eğlenceli, çeşitli bir oynanış olabilirmiş, benim kızdığım nokta bu. Potansiyelin kullanılmaması.

Koridor aşamasındaki farm/dakka oranımı kırdım .13 dakkada 150 minyon kestim vladla. Ormana falan da girmedim o kadar minyon geliyor muymuş ya koridora. Çok kaçırıyormuşum demek ki. 130 olunca iyi farmladım diyordum.

@Vvv bugün clashi ayarlayalım. Ben molped kançeken hesabından girince aşama 1 den başlatıyormuş. DeathSlashe bakıcam az sonra. Aşama 1 ağır gelebilir. Başka bir hesap lazım bana. Sende bir tane yan hesap vardı galiba.

Kimler clashe katılmak istiyor.

@Bavs @Onur @Sabo @İnari@LaughTale @RedTeroR @kekomancer @King of the Hell @Berkay @Crowley @Cavitq11 aklıma gelenler bunlar. Keepr banlı olduğundan etiketlenmiyor dc den sorcam ona. Etiketlemediklerim de yazsın. Fazlalık olursa 2 takım ya da belki 3 takım bile çıkarabiliriz.

@Vvv bugün clashi ayarlayalım. Ben molped kançeken hesabından girince aşama 1 den başlatıyormuş. DeathSlashe bakıcam az sonra. Aşama 1 ağır gelebilir. Başka bir hesap lazım bana. Sende bir tane yan hesap vardı galiba.

@Bavs @Onur @Sabo @İnari@LaughTale @RedTeroR @kekomancer @King of the Hell @Berkay @Crowley @Cavitq11 aklıma gelenler bunlar. Keepr banlı olduğundan etiketlenmiyor dc den sorcam ona. Etiketlemediklerim de yazsın. Fazlalık olursa 2 takım ya da belki 3 takım bile çıkarabiliriz.
Ben varım.

O hesap benim degil ama. Bir arkadaşın ve onunla ortak kullanıyoruz. Şifreyi sana vermem pek doğru olmaz o yüzden. Bugün yetişmeye çalışcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık