Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Helal olsun gerçi adam bir zamanlar en iyi toplaneydi zaten.Sonra ne oldu da adamı en iyilerden saymamaya başladılar bilmiyorum.Ama hala iyiymiş xd
TheShy ortası olan bir herif değil. Bugün olduğu gibi denk getirirse temiz taşıyor ama kötü günündeyse takımına geçmiş olsun. Egosu yüzünden sürekli bir şeyler dener. Kötülenme sebebi bu.

Yeni yone kostümü çıktı bir deneyeyim dedim göz kör edecek kadar kötü oynadım ama adcmiz 24 dakikada 1700 hasar vererek ışığımı çaldı

Son maçta tahmin ettiğim gibi WBG sylası banlayıp ilk seçimden maokaiyi almış. @kekomancer Bu son maç direkt wbg nin koçuna yazar. Maokai bu seviyelerde gerçekten broken.(eğer karşıda sylas yoksa tabii) Karşıda maokai varken destekde lux yerine carrylerin önüne geçebilecek alistar gibi bir şampiyonun alınması daha doğru olurdu. Hatta morgana bile alınabilirmiş. Cait morgana yaparlardı hem. Morgana maokainin doğal ctsi aynı zamanda renataya karşı da çok iyi. Blg koçu son maç trollemiş resmen. Destek seçimini en sona bırakıldı gidip lux aldırdı :D Kordioru kazanmayı yani erken oyunu, orta oyun ve geç oyundan çok daha fazla önemsedikleri anlamına geliyor bu tercih.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 68)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık