Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

King iyi bir oyuncu beni top lanede yendiği de oldu match up a göre ya da oyun akışına göre gayet yine yenebilir ama topta benden daha iyi biri forumda yok. Herolarım açıkken de taşıma potansiyeli benden daha yüksek biri yine yok bunu zaten biliyorsunuz ama geyik kısmı 1 v all şeklinde olunca beni sarmıyor.
Katılıyorum.

@Vvv King'in içinde ne fırtınalar kopuyordur şuan kim bilir.

King: Lan uzak doğu borsası yükselişe geçecekmiş altına mı yönelsem acaba hem savaş ihtimali de var diyorlar :rolleyes:

Estağfirullah. Benim öyle bir iddiam yok. Sadece bu konularda tartışmaya lüzum görmüyorum. Oyun nihayetinde. Turnuva zamanı da söylemiştim. Zevk aldığım sürece kaybetmeye okeyim.
Birde bence sen bu forumda kaybetmeye tahammülü en az olan birkaç kişiden birisin. Zaten en iyi gamerlar bu tarz oyunculardan çıkıyor. (Keepr istisna. Onun daha hiç sinirlendiğini görmedim)

Birde bence sen bu forumda kaybetmeye tahammülü en az olan birkaç kişiden birisin. Zaten en iyi gamerlar bu tarz oyunculardan çıkıyor. (Keepr istisna. Onun daha hiç sinirlendiğini görmedim)
Kaybetmeyi kimse sevmez tabii ama iyi oynanan maçlar o kadar sinirleniyorum. Benim sinirlendiğim zamanlar genelde potansiyelimi uygulayamadığım zamanlar oluyor. Yoksa takımda ki birilerine kızmak haddime değil

• Like
Tepkiler: Vvv
King iyi bir oyuncu beni top lanede yendiği de oldu match up a göre ya da oyun akışına göre gayet yine yenebilir ama topta benden daha iyi biri forumda yok. Herolarım açıkken de taşıma potansiyeli benden daha yüksek biri yine yok bunu zaten biliyorsunuz ama geyik kısmı 1 v all şeklinde olunca beni sarmıyor.
Özür kardeşim.

Maçlara baktım tekrar. 4 maçın üçünde de 2şer ban almışsınız Kingle:d Son maç sen 3 king 2 ban almış🤭
:bu şitpost işi baya sardı:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık