Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Forumda gördüğün refleksleri en kötü adama sadece koçluk yaparak o seviyeleri gösterirsen bu söylediğinin ancak inandırıcılığı olur. Duo girmek yok taşımak yok bol bol bilgi gerisi adamda. Tr serverında oynamadım hiç ama euda o seviyeler bayağı yeteneği temsil ediyordu oynadığım dönemde. O yetenek farkını keskin şekilde hissettirler yani.
Benim bireysel yeteneklerim kötüdür. Şu forumda vs atsak çoğu kişi beni yener belki. Bu hep öyleydi. Ama oyun bilgimin çok fazla olduğunu düşünüyorum. Bu sayede euwest de zorlanmadan dia2 ye çıkmıştım. Oyun bilgisi çok az olup da sırf yetenekle de chall olan var bu arada. Hem de baya fazla. Yani hem yetenek hem de oyun bilgisi çok önemli. Ama bunların önemlilik oranları rolden role herodan heroya çok değişkenlik gösteriyor fikrimce.

Benim bireysel yeteneklerim kötüdür. Şu forumda vs atsak çoğu kişi beni yener belki. Bu hep öyleydi. Ama oyun bilgimin çok fazla olduğunu düşünüyorum. Bu sayede euwest de zorlanmadan dia2 ye çıkmıştım. Oyun bilgisi çok az olup da sırf yetenekle de chall olan var bu arada. Hem de baya fazla. Yani hem yetenek hem de oyun bilgisi çok önemli. Ama bunların önemlilik oranları rolden role herodan heroya çok değişkenlik gösteriyor fikrimce.
O zaman sekso ve keepr haklıymış ben sende bir yeteneksizlik göremedim ama sen kendini daha iyi bilirsin.

O zaman sekso ve keepr haklıymış ben sende bir yeteneksizlik göremedim ama sen kendini daha iyi bilirsin.
Hızlı düşenemiyorum ben en büyük sorunum bu. Genelde ezbere oynuyorum bu yüzden. İyi bir oyuncuyla karşılaşıp ezber dışı oynayan hızlı karar verebienler sıkıntı çıkartıyor.

Sendeki makro oyun bilgisi bende olsa şu an bu yazıyı yazmak yerine takım arkadaşım fakerin enseye şaplak atıyor olurdum.

Hızlı düşenemiyorum ben en büyük sorunum bu. Genelde ezbere oynuyorum bu yüzden. İyi bir oyuncuyla karşılaşıp ezber dışı oynayan hızlı karar verebienler sıkıntı çıkartıyor.
Animelerdeki psikopat kütüphaneciler gibi çarsın sen o zaman. Full bilgiye abanıp racon kestikten sonra gözlük camını düzelten Misaki

• Haha
Tepkiler: Vvv
Katılmıyorum. Yetenek tabi ki de etkili ama elmas sonrasında bu biraz daha fark ettiriyor. Oyun bilgisi çok daha önemli ve zaten über yetenekli olupta goldda kalan yok. O elodaki oyuncular genel olarak zayıf oluyor. Herhangi bir silver birine biraz koçluk yapsam plata çıkar çok zorlanmadan. Keepr la da bu konuyu tartışmıştın. O da zamanında grandmaster olmuş birisi. Aynı şeyi ikimizde diyorsak vardır bir bildiğimiz bu elolar hakkında.
Kardeşim bi bildiğimiz var da konuşuyoruz. İkimiz de en az 10 yıl oynadık bu oyunu. 10 yıl, oyunu yiyip bitirmek için yeterli süre. Dediklerimizin az çok dikkate alınması gerektiği kanaatindeyim. Adam challenger görmüş. Hangi sezon olduğu önemsiz, bu adamın dedikleri oyun bilgisi vs dahilinde doğrudur. Dediği gibi koçluk yapsa forumda en az plat1 seviyelerini göremeyecek biri yok. Bunu daha önce de söylemiştim hâlâ arkasındayım. Oyun bilgisi, yetenek ve mekanikten çok daha önemli. Seni direkt öne geçiren yegâne faktör. Paragraf yaza yaza timsaha benzedim ben de ya. Neyse iyi geceler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık