Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Oyun sonu karşı takımda görmek istemediğim herolar tam liste
Top lane; orn, nasus, cemile
Orman; kindred, rammus, udyr
Mid; vlad ve gp
Adc; samira, kogmaw, ezreal
Sup; lulu, senna, taric
Kayle nasıl yok olm hsksjskj nasus mid game de op ya latede daha güçlüleri var tf için. Rammus durumsal olarak en bozuk jung olabiliyor. Samira da supuna bağlı. Tarici unutmuşum berkaya yazdığımda. Taric aşırı op listeye girebilir
Solo: Gp, Kayle, Nasus

Jungle: Karthus, Viego, Belveth

Mid: Ryze, Cass, Kass

Adc: Tw, Ez, Jinx

Sup: Thresh, Senna, Janna
ryze yerine vladı koyardım. Adc de ezi kesinlikle koymam. Supta th nin latede işi yok bence. Lulu taric girebilir

sıralama olmadan,

camille gp kayle
ekko viego kayn
vlad viktor kassadin
aphelios twitch vayne
seraphine taric soraka

en çok adc de zorlandım, caitlyn eğer tank yoksa vayneden daha iyi tam kafadan vurunca tek atıyor. kogmaw vr jinx de eklenebilir. .
Baya yakın düşünüyoruz. Vayne ve soraka tam olmamış gibi geldi.

@Keepr her rol için sırasıyla ilk 3 late game herosu yazsana. Başkaları da söyleyebilir düşüncelerinizi merak ettim
Top : Nasus Sion Kayle Yorick Vayne Gp
Jungle:Viego Kindred Master sayılır mı bilmiyorum ama Karthus
Mid:Azir Kassadin yeni Asol Veigar Vladimir
ADC: Zeri Nilah Jinx Kogmaw Aphelios Twitch
Sup: Senna Taric Lulu Soraka Thresh Zilean Bard

Bronz ligde gördüğüm kadarıyla bunlar

karşı takımda soraka nın üstüne atlamakta zorlanan samplar varsa soraka bütün backline ı hayatta tutuyor ya. vayne ise tank şampiyonalara karşı ve karşı takımdaki assasinlere karşı çok güçlü öldürmesi çok zor. bu arada kaisayı tamamen unutmuşum :D adc lerin late de güçsüz olmayanlarını söylemek kolay ama en iyi 3 late biraz zor oluyor.

Soraka latede acayip oluyor sadece ultiyle bile adcyi 0dan full cana çekebiliyorsun. Birde heal 1 saniye Cdye düşüyor latede.e skilli sustur atıyor tfde çok işe yarıyor. Ben 3 itemden fazla aldığım bir Soraka oyunu hiç oynayamadım 3. İtemi alınca öyle güçleniyor ki karşı takım bıkıyor artık

Kayle nasıl yok olm hsksjskj nasus mid game de op ya latede daha güçlüleri var tf için. Rammus durumsal olarak en bozuk jung olabiliyor. Samira da supuna bağlı. Tarici unutmuşum berkaya yazdığımda. Taric aşırı op listeye girebilir

ryze yerine vladı koyardım. Adc de ezi kesinlikle koymam. Supta th nin latede işi yok bence. Lulu taric girebilir
Kayleyi özellikle sende gördüm olm onda da sen iyisin zaten:d öbür türlü biraz kamplanınca kötü düşüyor, kolay ctleniyor gibi geliyor hero.
Ben destek main olarak baktım biraz.

sıralama olmadan,

camille gp kayle
ekko viego kayn
vlad viktor kassadin
aphelios twitch vayne
seraphine taric soraka

en çok adc de zorlandım, caitlyn eğer tank yoksa vayneden daha iyi tam kafadan vurunca tek atıyor. kogmaw vr jinx de eklenebilir. .
Zeri var garanti girer.Kogmaw da olabilir.

Oyun sonu ezin q nun bekleme süresi rakibe tutturursan sıfıra düşüyor neredeyse. Bu muazzam bir güç. Skill shotları iyi olan oyuncular harikalar yaratıyor bu heroyla. İyi bir oyuncunun elinde oyun sonu için en güçlü adc lerden biridir bence. Ryze için dediğine eskiden olsa gülerdim ama şuan için haklısın sanırım. Oyun sonu gücünü baya kırdılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık