Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Suçu başkasına atmalı ki kendisinin bir ezik olduğunu kabul etmesin. Geçen bana da bir kata geldi. Karşısında zed vardı motor oldu 1 vs 1 de. Sonra başladı ağlamaya. Bende ''1 vs 1 de ölüyorsun ve adam hala full can nasıl yardım edebilirim sana?'' yazdım. Başladı benle birlikte ormanımda dönmeye. Direkt çıktım oyundan. Yani elo kasmak gibi derdim olmadığı için alt f4 ü koyuyorum anında hiç uğraşmuyorum böyle tiplerle.
onu bunu bırakta dün ziggs e o flaşı nasıl atmadın yav worlds te değiliz flaşını harcasan nolur harcamasan nolur bi de esnekteyiz yani bu kadar safe oynamaya gerek yok

Yok bende artık ciddiye almayacağım. Bıktım yemin ederim. Ulan 1 ayda Bronz 4'ten Bronz 3'e çıktım.
Supportsan Mid ya da Top lane seç bir elin bağlı oynasan bile silver oluyorsun ben 3 4 ayda çıkamadığım silvera top lanede malphite ve heimer oynayarak 2 3 günde çıktım(sup oynayıp bronza düştüm sonra)

No offense bronzken başkalarını suçlamayın arkadaşlar. O elonun oyuncusu değilseniz en kolay çıkacağınız ligler bunlar.
İyi olduğumu falan sanmıyorum ama support oynayışımdan kötü top lane oynuyorken lig atlamam onlarca kat kolaylaşıyorsa burada sorun benden çıkıyor sanki. Ben bu tarz şeyler yazdığımda genelde @Bavs ve sen bu tarz şeyler yazıyorsunuz ama hep tersi yaşanıyor. Sonra da yazdığım sorunların aynısını kendi ligleriniz için yazıyorsunuz 🤔

Son düzenleme:
İyi olduğumu falan sanmıyorum ama support oynayışımdan kötü top lane oynuyorken lig atlamam onlarca kat kolaylaşıyorsa burada sorun benden çıkıyor sanki. Ben bu tarz şeyler yazdığımda genelde @Bavs ve sen bu tarz şeyler yazıyorsunuz ama hep tersi yaşanıyor. Sonra da yazdığım sorunların aynısını kendi ligleriniz için yazıyorsunuz 🤔
nerde aynı şeyi yazıyoruz yav sen no brainer champları almışsın lig atlamıssın ondan sonra mid ve topla lig atlanak kolay. midde qiyana topta flora oyna bakayım ilerliyor musun geriliyor musun :D ayrıca 3-4 aydır çıkamadığım lige çıktım demişsin ama elo enflasyonu oldu cıktıgın lig zaten aslında önceden olduğun lig.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık